Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Aki október 23-án dolgozik,...

Aki október 23-án dolgozik, annak milyen pótlékok járnak?

Figyelt kérdés
Pontosabban október 22. estétől október 24. reggelig (a munkahelyemen nekem kell csinálnom a változó bérek elszámolását, valamint a túlórát, ehhez lenne majd szükségem arra, hogy kinek milyen pótlékok járnak. 12 órás rendben dolgoznak a dolgozók (6-18, 18-6))

2013. okt. 7. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ünnepnapon vasárnapi elszámolás szerint kell megcsinálni ezeket, de szerintem kérdezzél rá a főnöködre mert ahány munkahely annyival másabb mindenhol. Nekünk is ugyanúgy kell dolgoznunk igaz 12 óra helyett csak 8 órába kell ott lennünk de mi is vasárnapi bér szerint leszünk arra a napra kifizetve.
2013. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én több, mint tíz éve voltam így. Akkor szombatra másfélszeres, vasárnapra kétszeres órabér járt. Ünnepnap is dupla pénz.
2013. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és a túlóra hány %?
2013. okt. 16. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!