Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Barátnőmmel azt tervezzük...

Barátnőmmel azt tervezzük hogy halloweenkor beöltözünk és becsöngetünk mindenhova cukrot kérünk stb. Szerintetek jó ötlet? Nem zavarná a lakosságot?

Figyelt kérdés
Annyi lenne csak becsöngetünk elmondunk egy verset aztán kapink cukrot(vagy nem) cserébe mi meg adunk egy kis mini denevért.

2013. okt. 9. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem fogják díjazni, ez nem Amerika.
2013. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A jóérzésű emberek ilyenkor a halottaikra emlékeznek. Nem Amerikában vagyunk. Ha hozzánk csöngetnél be, nem tennéd ki az ablakba, amit kapnál.
2013. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Látom magam előtt, ahogy az emberek zavarukban a kávéba szánt kockacukrot adják oda, vagy rátok b.sszák az ajtót:D Nem kellene gyerekek...
2013. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Am csak oda csengettnénk be ahol kint van a töklámpás.

Mert ott biztos halloweenoznak!

2013. okt. 9. 22:00
 5/11 anonim válasza:
73%
Magyarországon nincs Halloween. Nem ünnepeljük. Halottak napja van, a szeretteinkre emlékezünk, gyertyát gyújtunk, ellátogatunk a temetőbe... Szerintem ne számítsatok "Jaj de kis cukik vagytok! Már hozom is a cukorkát!" reakciókra :/
2013. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudom miről beszélnek a válaszolók, a Halloween-nek, meg a Halottak napjának mi köze van egymáshoz? Még csak nem is egy napon vannak...trick or treat okt. 31. Halottak napja november 2.

Ezzel együtt az igaz, hogy Magyarországon savanyúak az emberek és nem biztos, hogy jó néven veszik majd, de ahol van dekoráció oda nyugodtan csengessetek be szerintem:)

Én a testvéreimmel viszonylag régóta igen is szoktam ünnepelni, mert ez nemcsak a bohóckodásról szól, ahogy az előttem lévők írták, nem tudnak róla semmit az a bajuk.

Becsengetni ugyan nem szoktunk sehova ahhoz már idősek vagyunk:D De sütünk-főzünk, tököt faragunk és különféle játékokkal készülünk. És persze elmaradhatatlan a Karácsonyi lidércnyomás c. film, ajánlom nektek ha véletlen nem ismernétek!

2013. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj és jó szórakozást kívánok nektek hozzá:D Igazán jó móka szokott lenni, az évnek az egyik legszebb ünnepe szerintem.
2013. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nincsenek ilyenre felkészülve szerintem az emberek. Ha momentán most csöngetnétek be hozzám, cukorkát nem tudnék adni, mert egyszerűen nincs otthon. Esetleg ha jó passzban kaptok el, és "elértem" a dolgot, akkor cikk tábláscsoki van, meg most egy kilós tesco nápolyi, de azok helyben fogyaszthatók, kis kosárba nem lehet gyűjteni. Szóval szerintem ennek nincs kultúrája hazánkban.
2013. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
inkább halloween partiba menjetek cuki ördögnek öltözve:)
2013. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet jó, de ahogy az egyik válaszoló is említette itt Magyarországon az emberek ezekre nincsenek felkészülve, mert nem túl gyakori. Attól, hogy kint van a töklámpás, lehet hogy csak a hangulat miatt tették ki vagy hasonló:) De ettől függetlenül még meg lehet próbálni, sok sikert és cukrot:))
2013. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!