Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet? Az...

Szerintetek ez jó ötlet? Az anyukát is illene meghívni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal több, mint egy éve együtt vagyok. Sajnos elég zűrős időket élt meg ( több közeli hozzátartozóját is elvesztette), így az államvizsgája nem igazán sikerült, de most úgy néz ki, hogy simán meg lesz. Igazán lelkes, most teljes gőzzel rákapcsolt és csak erre koncentrál.

Arra gondoltam szerveznék neki egy meglepetés bulit. Van egy hely,(cukrászda/étterem) ahol már jártasak vagyunk.

Szeretném meghívni pár barátját, kb 10-15 embert.

De rengeteg kérdés merült fel bennem.

Pl az időpont: mikor szóljak a barátainak? A vizsga előtt pár héttel, hogy tutira ráérjenek vagy akkor amikor már biztos, hogy meg van a diploma? (mindenképp a diplomaosztó előtt szeretném ezt megcsinálni)

Szóljak az anyukának, hogy ő is jöjjön?

A barátai nem igazán ismerik egymást. Két egyetemre jár, gimi, koli, a szomszéd srác..Szóval elég vegyes társaság lenne..Nem lenne ciki, hogy egy-egy ember csak a barátomat és max még 2 embert ismerne?


Szívesen várok minden hasznos választ!

Előre is köszönöm :)


2013. szept. 2. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg míg megkapja a diplomáját. Azután pedig olyan embereket hívjatok meg a cukrászdába, akiket mindketten ismertek. Ha megvan a diploma például hétfőn vagy kedden, akkor nyugodtan teheted szerintem annak a hétnek szombati napjára. Vagy ha pedig Szerda, Csütörtök, vagy Pénteki napon lesz a diploma, akkor mindenképpen a következő hétre tedd. Anyukáját ne hívd meg ide, őt majd egy kisebb családi koccintásra, hívjátok meg a többi rokonnal együtt. A cukrászdába csak olyan barátokat hívj meg, akiket mind a ketten ismertek, így nem lesz ismeretlen ember. Remélem segítettem.
2013. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akiket mindketten ismerünk emberek között is van olyan, aki nem ismeri a másik barátot.
2013. szept. 2. 20:14
 3/4 anonim válasza:
Szerintem akkor ne hívj meg olyan sok embert, mert a párod nem győz majd szét szakadni, hogy mindenkivel tudjon beszélni.
2013. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várd meg míg sikerül a diplomája, másképp mit ünnepelnétek? :) Ha már tuti megvan, mehet a buli. A buli, ami a párodnak lesz meglepetés nem a barátainak, tehát szerintem nem ciki ha nem ismerik egymást. A legtöbb esküvőn is ha megnézed a többség nem ismeri egymást, mégis elmennek a pár kedvéért. Ez is ugyanilyen helyzet. :) Anyukája nem tudom mennyire érezné jól magát egy csomó fiatalabb idegen között, vele talán külön kéne ünnepelni családi körben.
2013. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!