Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen ünnep az amerikaiaknál...

Milyen ünnep az amerikaiaknál a "black friday"?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

A hálaadás utáni első péntek. Ilyenkor kezdődnek a karácsonyi akciót és az emberek megrohamozzák a boltokat, hogy 4-5 plazmatévét beszerezzenek. A fekete arra utal, hogy a boltok ilyenkor kezdenek veszteségesből (piros), nyereségesbe átmenni (fekete).

Másik jelentése a megnövekedett közúti forgalom. (Mindenki megy vásárolni)

2013. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

csak 4-5 plazmatévét vesznek?

akkora a válság, hogy a spájzba már nem is jut?

2013. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A spájzban kevés a fény, oda LED TV kell, nem plazma
2013. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 harleynagyi válasza:
Black friday nem unnep csak egy jo akcio az uzleteknek bedobnak 1-2 dolgot jo olcson szoval igy a vasarlo ugy erzi nagyon jo uzletett csinalt ..LED Tv-rol meg nem hallotam de LG-TV igen
2013. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A hálaadás utáni első péntek. - nem kotekedni akarok de tenyleg; Halaadas mindig csutortokon van, szoval a black friday az Halaadas masnapja, persze ugyanazt jelenti, mint a "Halaadas utani elso pentek", csak nem akartam, h azt higyjek masok, hogy Halaadas mas napra is eshet mint csutortok es akkor az elso pentek a balck friday... :)


Amugy tenyleg nem "unnep", hanem egy marketing huzas az uzletek reszerol. Ilyenkor mar ejfelkor kinyitnak az uzletek es hajnali 3kor meg olyan sorok allnak a penztarnal, hogy kigyoznak az emberek az uzleten kivul az utcan... Ha gugli kepkeresobe beirod, erdekes jelensegeket fogsz latni :(

2013. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Én rákerestem. Hülyék ezek az amerikaiak -.-"
2013. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!