Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloweenről kell angolórára...

Veronika 1996 kérdése:

Halloweenről kell angolórára kisfilmet készíteni, mit filmezzek, hova érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Angol órán azt a leckét kaptuk őszi szünetre, hogy a Halloweenről kell kisfilmet csinálnunk. (én sem értem, hogyan képzeli, amikor itt ezt nem ünnepeljük) Nagyon örülnék pár új ötletnek, mert én nem boldogulok. Hova menjek el, ahol ezzel a témában foglalkoznak? És egyáltalán miről szóljon a kisfilm? Előre is köszönöm a segítséget :)

2013. okt. 23. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Miről szóljon? Hogy Magyarországon vagyunk és nem Amerikában. Sajnos, sokan vannak akik ünneplik. Írt ide egy anyuka, aki a 8 hónapos gyerekének akar jelmezt.

Erről az amerika-majmolásról írd meg a véleményedet. Maskarába öltözni nem temetőbe menés helyett, hanem farsangkor kell.

2013. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló, ha te nem szereted a halloween-t nem kötelező leszólni, mert igazából senkit nem érdekel.

De ha már mindenképpen le akarod szólni, akkor előtte nézz is utána és aztán okoskodj:

"maskarába öltözni nem temetőbe menés helyett, hanem farsangkor kell" nos nemtudom mennyire vagy tisztában a tényekkel hogy temetőbe november 1-én kell menni halloween pedig október 31-én van:)) senki nem öltözik maskarába temetőbe menés helyett:)

2013. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj fel a Youtube oldalára, ott találsz néhány kisfilmet, amit iskolások készítettek erről az ünnepről.


Nem tudom elküldeni a linket, mert gyenge a sávszélességem.

2013. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahhoz, hogy akármit is tudjak amatőrként filmezni, kellenének helyszínek, vagy ilyesmik, ahol dekorálnak, ünnepelnek stb. Itt most sajnos nem az a kérdés, hogy ünnepeljük-e, és nem véleményem kell beletenni, hanem dokumentumfilm szerűséget kellene csinálnom.

Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat.

2013. okt. 24. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Halloween csak Amerikában van október 31.-én, itt nincs sem akkor, sem máskor.
2013. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20:43-as vagyok. Igaz, itt tényleg nehéz bármilyen halloween-hez is kapcsolódó dolgot filmezni, mikor a legtöbb helyen nem ünneplik. Szerintem ha valahol látsz mondjuk kitéve töklámpást, akkor oda vissza tudsz menni sötétben is és azt is le tudod filmezni :) Vagy mondjuk te is tudsz készíteni és arról is tudsz pár részletet felvenni, vagy ha látsz valahol halloween-hez kapcsolódó díszeket azt is bele lehet tenni:) Ne haragudj, ha nem tetszenek az ötletek, mert így tényleg nehéz :) Azért remélem sikerül!
2013. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves, 21:49-es, nee it nincsen halloween!? Egy világ dőlt össze bennem!! - remélem érhető írásban is a szarkazmus.

20:43-as köszönöm az ötleteket, tököt már faragtam is, hát olyan lett, amilyen :)

2013. okt. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!