Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Akinek decemberben a két...

Akinek decemberben a két ünnep között vagy közel az ünnepekhez van a szülinapja-névnapja (vagy azon a napon), hogyan ünnepeltek? Külön ünnepelitek a a szüli/névnapot, vagy együtt a Karácsonnyal?

Figyelt kérdés
Ajándékból egyez kaptok, és azt mindkét ünnepre, vagy külön-külön? Ti örültök neki, hogy ekkora van a szülinapotok? Nem lenne jobb nyáron?

2014. jan. 2. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak van névnapja 23-án, mi külön tartjuk, kap külön ajándékot is. Volt olyan is, hogy egyben kapta a "fő" ajándékot, de az nagyobb értékű volt (műszaki cikk), és amellé is jár külön bonbon, virág.
2014. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ádám vagyok... jól megszívtam ezzel a szentestével :D Általában úgy van, ahogy a Showder klubban már megénekelték: délelőtt Ádámka névnapja, délután karácsony (illetve szenteste). Haveros piálós ünneplés ebből az okból kifolyólag nem is volt sosem, mondjuk ez valahogy az én baráti körömben nem is nagyon szokás, inkább a születésnapokat ünnepeljük meg. Nagyobb ajándékot sem szoktunk családon belül névnapra adni egymásnak, eddig a hagyományos ajándék mindenki esetében egy doboz Raffelló volt, amit úgyis szétosztogattunk mindig.
2014. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Éva vagyok és december 23-án születtem. Ennél tudtok-e nagyobb szívást? :D Én mindenre külön kapok ajándékot, 23-án szülinapozunk, 24-én meg karácsony, és általában még a karácsonyi ajándékok mellé szoktam kapni csokit, mivel nálunk a családban nem hagyomány ajándékozni névnapra, csak 1-1 tábla csokival szoktuk köszönteni egymást.
2014. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én is 23-án születtem és Éva vagyok szóval teljesen átérzem az előző válaszoló helyzetét. :DD

Amúgy én is külön-külön kapok mindenre ajándékot. Az még elmegy, hogy szülinapom ekkor van, de azért igazán adhattak volna más nevet a szüleim. :D

2014. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!