Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miért vásárolnak eszelősen az...

Miért vásárolnak eszelősen az emberek, amikor csak holnap nincs nyitva semmi?

Figyelt kérdés
Komolyan, a Spar-ban is 30-40 fős sorok a kasszáknál...érthetetlen.
2014. ápr. 30. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyenek az emberek, mint ha világvégére készülnének.


Amúgy bankok nyitva lesznek?

2014. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Másodikán természetesen.
2014. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindig ez van, ha beüt egy piros betűs nap.

A bankok amúgy nem lesznek nyitva pénteken.

2014. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem továbbra is: MIÉRT?
2014. ápr. 30. 21:06
 5/12 anonim ***** válasza:

# 3/4


Köszi.

2014. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nézzünk egy gyakorlatias választ. Nyilván sokan elutaznak ma és azért vásárolnak be.
2014. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elutaznak. Programokat csinálnak a 4 napon. Így nem akarnak időt tölteni a vásárlással a többi napokon. Ha otthon tesped a család, akkor sokkal több kaja, pia fogy a TV előtt. Nehogy már vásárolni kelljen felkelni.

Amúgy most ballagás is volt. Sok helyen megy a vendégeskedés.

Végül az emberek többsége hajlamos túlvásárolni magát, mert hátha valami közbejön.

2014. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mert megszoktak evtizedek alatt, hogy a hosszu unnepek alatt nincs nyitva semmi, es 'spejzolni' kell, meg a vendegeskedeshez amugy is masfel hadseregnek valo elelmiszert meg minden mas szirsz*rt ossze kell vasarolni.


en sem ertem minek kell ez, de egyszerubb elkerulni az ilyen idoszakokat, es pl. elotte 2 nappal megvenni, ami kell...

2014. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert a magyarok imádják kajára szórni az összes pénzüket, aztán meg sápítozni a mérleg felett meg sírni, hogy nincs pénz semmire.

Ma bementem az egyik hipermarketbe, hogy vegyek valami kaját mára meg holnapra, negyedig sem töltöttem a kosaram. Mások púposra rakott bevásárlókocsikkal mentek fel-alá, mert úristenholnapnemlesznyitvasemmi, aztán ünnepre való tekintettel jól teletömik magukat, szombaton pedig ugyanúgy mennek boltba, mert "elfogyott a tej".

A pénztáros meg engem cseszett le, hogy én vagyok hülye, amiért 20 percig álltam a sorban. Kicsit beolvastam neki... Szólja le azokat, akik egy piros nap miatt 6x annyi kaját vásárolnak, mint normálisan.

2014. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet!
2014. máj. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!