Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Pünkösdkor (jún.9. Hétfő) van...

Pünkösdkor (jún.9. Hétfő) van csomag kiszállítás?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék feladni egy csomagot, hogy az hétfőn érjen oda a címzettnek. Ez sikerülhet, vagy aznap nincs kiszállítás? Mert ha nincs más választásom akkor maximum elküldöm pénteken és akkor elsőbbségivel talán másnapra odaér.

Valaki tud segíteni vagy valami ötleted adni, hogy mikor lenne érdemes feladnom a csomagot?



2014. máj. 27. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pirosbetűs ünnepnap


minden zárva van, értelemszerűen kézbesítés sincs

2014. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ünnepnap,így nincs kiszállítás.
2014. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Akkor ha penteken feladom elsobbsegivel akkor szombaton van kiszallitas valameddig?

Lehet h buta kerdes... de nen igazan szoktam ilyesmiket kuldozgetni

2014. máj. 27. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy posta van 12-14h-ig attól függ,hogy hol van a posta, de szerintem levél vagy csomagszállítás nincs.

Keress a neten csomagküldő céget ott felárral elképzelhető,hogy kiviszik mert ott vasárnap is szállítanak csak magasabb áron mint hétköznap.

2014. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2014. máj. 27. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!