Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a sportsdir...

Hoge kérdése:

Valaki rendelt már a sportsdirect.com oldalról? Ha igen, hány nap alatt érkezett meg a csomagja? Kellett vámot fizetni? Milyen formában szállították ki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 01:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eleg hama elkuldtek.asszem 1 het volt,de itt 1-2 nap csuszas siman van.Mi meg nemfuzettunk vamot egyszer sem.Normalis futarszolgalat hozta ki.
2014. jan. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menj el arénába ott van boltjuk kb ugyan az az ár csak megspórolod a házhozszállítást
2014. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Az a baj, h az arénás, vagy budaörsi készletük messze nem az mint a webshopban. Én ott néztem ki egy jó kis kabátot, de itthon nincs, viszont jövő hét végére kellene már.
2014. jan. 14. 11:51
 4/14 anonim válasza:
Szia! Már többször rendeltem és nem volt vám. Max 5 nap és itt van. A postaköltség általában 2000Ft-nál kezdődik és akkor növekszik, ha nehezebb a csomag. Az árak sokkal jobbak, mint a magyarországi üzleteikben!!!
2014. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, már délelőtt meg is rendeltem, a postaköltség 3000ft volt, remélem minden zökkenőmentes lesz, legfőképpen hogy időben megérkezik. :) Ami idegesítő, hogy a magyarországi üzleteikben semmit nem tudnak a termékekről, raktárkészletről mondani, sőt még a webshopban lévő termékeket sem tudják az üzletükbe szállíttatni, mindenkinek magának kell megoldania...
2014. jan. 15. 01:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Na király, megérkezett 6 nap alatt, ha 1 nappal előbb rendelem akkor akár a hétvégét is kikerülhettem volna és megérkezett volna 4 nap alatt.
2014. jan. 20. 10:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok indiszkrét mennyiért rendeltetek, hogy nem kellett vámot fizetni? Igazából csak ez tart vissza a rendeléstől....
2014. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Anglia EU tagország, így nincs vám.


Én 2 éve tőlük rendelek minden sportcuccot, kb 10-12e feletti rendelésnél már a postaköltséggel együtt is olcsóbb, mintha az itteni boltjukba mennék be.

2014. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dino1717 válasza:
Én most olvastam a sportdirect oldalán,hogy vámot kell fizetni magyarországra érkező termék esetén. Akkor most hogy van ez? Postaköltség + Vám?!
2014. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Erre én is kíváncsi lennék!

2014. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!