Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Találtam egy gyönyörű szalagav...

Találtam egy gyönyörű szalagavatós ruhát ami nagyon különleges, és úgy érzem igazán "én vagyok". Viszont anyukám nagyon ki van akadva, mert a ruhában van fekete is. Nektek mi a véleményetek? Hogyan győzhetem meg anyukámat?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 7. 10:50
1 2
 11/18 anonim válasza:
54%
Nekünk meg latin tánc volt szalagavatón, amit olyan ruhában adtunk elő, utána mindenki átöltözött matrózblúzba. A másik osztálynak volt valami csárdása, de arra is bordó ruhát béreltek. Amúgy szerintem szép, a többi ruhát is megnéztem, és azok sokkal menyasszonyosabbbak, mint ez, mert azok tiszta fehérek. Szerintem ezt mondd el anyukádnak, meg hogy ez tetszik és kész. Ha te fizeted ki, akkor meg főleg ne szóljon bele.
2014. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem menyasszonyi ruha, csak régimódi, arisztokrata stílusú ruha. Régen a gazdagok abroncsos ruhát hordtak, és az első bálozók fehérben jelentek meg.

Ez a mai "menyasszonyi ruha"-stílus csak ezt akarja leutánozni.

Az elsőbálozók még mindig fehérben vannak. Akár a bécsi operabálon, akár máshol. Persze nem kötelező abroncsosat felvenni.

2014. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem anyukádat .. szép ,különleges a ruha . Neked kell ,hogy tetsszen .Később majd ,ha eljön az ideje a menyasszonyi ruhádat is kritizálni fogja ? Én a helyedben nem engednék az elképzelésemből .. Én speciel az árától sem dobom magam hanyat .
2014. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a fekete minta nagyon szép ezekben, nekem is kifejezetten tetszik az.

A ruha fazonja már kevésbé, de nem is ez volt a kérdés, meg nem is nekem kell, hogy tetsszen.


És igazából anyukádnak sem: a te ruhád lesz, te bérled. Kész. Te választod.

2014. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.A mi szalagavatónk november első hetében lesz.A mi sulinkban minden osztály keringőzik,ez a hagyomány.Nekem direkt a fekete része tetszik,alapból imádom a fekete színt,és tiszta fehéret nem szívesen vennék fel.
2014. jún. 7. 19:06
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Mond meg neki,hogy ez nem esküvő, itt nyugodtan lehet színes ruhában is lenni.
2014. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekünk októberbe lesz:)
2014. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is válaszd azt, ami neked tetszik! :) Persze kereshetsz még olyat, ami mindkettőtöknek tetszik, vannak szolidabb feketék is. De a lényeg, te te érezd magad jól benne! :)


Nekünk amúgy novemberben lesz..... ;)


17L

2014. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!