Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » SOS. SOS. SOSMit adjak nászajá...

SOS. SOS. SOSMit adjak nászajándéknak?

Figyelt kérdés
Szóval a tesóm férjhez megy 5 nap múlva, és csak 14 éves vagyok, valami kézzel elkészíthető dolgot kéne, de nincs ötletem, és nem is vagyok olyan ügyes ezekben (kötés, horgolás, hímzés) Valami jó ötlet kéne...

2014. júl. 21. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél fa képkeretet, és dekupázsolj rá valami szépet. Esküvői mintát - én gyűrűket raknék rá, de Te ismered a nővéredet, lehet, hogy neki bejönnének a szívecskék is.


Esetleg rajzolhatsz/festhetsz is rá, és a végén fújd/fesd be lakkal.

2014. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
NAgyon-nagyon köszi,tettszik az ötlet majd még meglátom :)várok még ötleteket nagyon fontos!!
2014. júl. 21. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg modern díszként befestenék két kavicsot menyasszonynak és vőlegénynek és ráragasztanám egy talapzatra (valami ilyesmik [link]

[link]

)


vagy más ötletek:


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy elkészíthetnéd nekik az esküvői emlékkönyvet, veszel egy emlékkönyvet és kidekorálod, ebbe írja majd a vendégsereg a jókívánságokat a lagziban.
2014. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó ötlet még nekem is teszik! Pedig nekem semmi sem szokott. ;)
2014. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg a jövendőbelijével készült közös képeikből csinálj nekik emléklapot vagy kis könyvecskét vagy valami ilyesmit! :)
2014. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!