Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ugye idén nem lesz tűzijáték...

Ugye idén nem lesz tűzijáték augusztus 20. -án? Nem fogják erre pazarolni a pénzt!?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 21:21
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Utolsó!Ezek elég hiteles életképek:d

Teljesen reális ahogyan leírtad.


És a környezetszennyezésről,amit okoz,azt még meg sem említettem.

De ezeknek az embereknek gondolom ez végképp nem nyomós indok.

2014. aug. 17. 18:31
 32/48 anonim ***** válasza:

Kérdező! A budapesti tüzijáték világhírű volt egy jódarabig.

Nézd vissza a leganygobb videómegosztó oldalon (szerintem tudod melyik az) a 2007-2008-2009-est például. Még a 2010-es sem volt rossz,azt szerény tüzijátéknak tervezték amúgy is. És utána nézd meg a 2011-2012-2013-ast. Nos ,azt ,ami az utolsó 3 évben volt,azt nem nevezném tüzijátéknak. Hanem valamit puffogtattak a levegőbe,aztán jólvan.

És még többet is költött rá az állam az utoóbbi 3 évben,holott a 2007-est 90 millióbol megcsinálták lazán világszinvonalúra. Azóta meg repkednek a 150 milliók,gyakorlatilag a semmire,mert ilyen tüzijátékot,mint az utóbbi 3 évben,ilyet a kertemben is tudok csinálni. Amúgy valóban egyetértek néhány kommentelővel,ez aprópénz aköltségvetésben,és már 1966 óta hagyományosan meg van szervezve. Sokkal több felesleges dologra elmegy a pénz,így legalább valami olyanra is költik,amiben legalább van egy kis öröme az embereknek. Bár ahogy az utolsó leírta,a káromkodósan hazamenős tömeg,meg alökdösődés valóban megmutatja,hogy az emberek unalomból mennek ki rá,kivéve a turistákat.

2014. aug. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim válasza:
De lesz,a média is azt mondja a napokban,esetleg egy esetleges vihar miatt elmaradhat.
2014. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:

" De a tűzijátéknak semmi haszna"



Gondolod te. A valóság meg teljesen más. Én kint voltam és rengeteg boldog embert láttam. Szerelmes párok, gyerekes családok stb boldogan nézték. És nem volt semmilyen lökdösés...


Értem én, hogy neked nem tetszik de akkor ne nézd, ne menj ki. De mástól miért akarod ezt megvonni?

2014. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Elég gáz,ha valaki egy tűzijátéktól lesz boldog.


Inkább csak unatkoztak.


10 000 Ft-ból ellehet menni saját költségre étterembe,az is elég romantikus és nem kerül egy fillérbe sem az adófizetőknek.

2014. aug. 21. 00:13
 36/48 A kérdező kommentje:

De ha szerintetek ennek az országnak nincs mire költenie 150 milliót,hanem megtehetjük,hogy a levegőbe lőjük,akkor hajrá.

MO jobban teljesít!

Szánalmas ez az ország.

2014. aug. 21. 00:15
 37/48 A kérdező kommentje:
Ezzel az erővel egy zsákból beleszórhattak volna a Dunába 150 milliónyi készpénzt a Dunába.
2014. aug. 21. 00:17
 38/48 anonim válasza:

" Ezzel az erővel egy zsákból beleszórhattak volna a Dunába 150 milliónyi készpénzt a Dunába."


Ezzel kijelentetted, hogy a gazdaság összefüggéseiről abszolút fogalmad sincs. Nyilván ugyanaz lenne ha csak kiszórják... Te tényleg ennyire butuska vagy?

2014. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Hát biztos lenne olyan hülye,aki azt is megnézné:d

Bámészkodnának ott,hatalmas szenzáció lenne a 80as IQ-s embereknek:D

2014. aug. 21. 01:03
 40/48 anonim ***** válasza:

környezetszennyezés beszarok :D

pont egy 30 perces tűzijáték fogja tönkretenni Budapestet :D


Akkor ennyivel a stadionépítés és tök felesleges volt. Magyar foci már évek óta nincs, plusz csináltak 20-22 ezres stadiont átlagban 2-2500 főnek.

És itt kemény MILLIÁRDOKRÓL van szó nem "holmi" 150 millióról. (ami ugyanúgy a TE pénzedből készült, amibe lehet hogy sose fogsz bejutni)

Akkor ennyivel ezeket a milliárdokat is meg lehetett volna spórolni, vagy a rászorulókra, egészségügyre költeni.

És itt NAGYOBB összegekről beszélünk.

2014. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!