Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Az Ország Tortája a Magyar...

Az Ország Tortája a Magyar Ízek utcája rendezvényen 19-én lesz csak az avatás napján megkóstolható vagy 20-án is fognak a helyszínen árusítani belőle?

Figyelt kérdés

#államalapítás #magyar ízek utcája
2014. aug. 18. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
20.-n szerintem nem lesz, de utána még sokáig árulják cukrászdákban, valahol van lista róla
2014. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi van????


Az ízek utcáján tutti lesz...


Egyébként pedig 19-től árulhatják a cukrászdák, szóval...

Direkt ekkorra szánták, az ünnepre, nem is értem, hogy az első válaszoló hogy írhat ilyet, hogy 20-án nem... áhhh, ez fájt... :)

2014. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem a kérdést,hogy kifejezetten a rendezvényen lesz-e 20-án. :)
2014. aug. 18. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Hjajj, ne szerencsétlenkedj már! :D Neh:


"A tortákat augusztus 19-én és 20-án Budapesten a Magyar Ízek Utcája rendezvényen ( [link] illetve országszerte több száz cukrászdában kóstolhatják meg. Az ünnepélyes tortaszelés a Clark Ádám téri színpadon lesz augusztus 19-én, 10 órától, az árusítás a Batthyány téren felállított torta formájú installációból történik, a tavalyi évhez hasonlóan."

2014. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!