Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Halloweenra programokat...

Halloweenra programokat tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat várok ;)

Ja és étel és dísz ötleteket is várok!

Köszönöm ;)



2014. okt. 19. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is halloween bulit szervezek. A mennyezeten szerpentin lesz és arról papírból kivágott csontvázak, szellemek, boszorkányok, töklámpások, macskák, zombik, denevérek és vámpírok fognak lógni. Narancsokból "tökfejet" csinálok. Mécsesek fognak világítani. Összegyűjtök kisérteties hangokat és zenéket, és halkan végig ez fog szólni. A kertben 2 bot és egy kopott nadrág segítségével "félig elásott embert" varázsolok. Újabb botokból és lepedőkből szellemeket is lehet készíteni. Ott igazi töklámpások fognak világítani.

Kisebb üvegtálakba mindenféle pók és giliszta alakú színes gumicukrokat fogok szórni, meg bombonokat. Egy nagyobb üvegtálba/kancsóba málnacsörpöt készítek és egy gumikesztyű segítségével kéz alakú jeget. Sütök muffint és ilyesztően díszítem. Hot-dog is lesz, amiben a ketchup fog "vérül" szolgálni.

A programokban még én sem vagyok biztos, de néhányötletem van.

Szalonna és pillecukorsütés, jelmezes tánc, tökfaragás, "bátorságpróba".

Remélem segítettem :) sok sikert a bulihoz :)

2014. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mégegyszer sok sikert a bulihoz :)

2014. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Programokra:

közös tökfaragás, horror film nézése, alma evés a lavorból (szóval egy lavorba öntesz vizet és van benne pár alma amit szájjal kell kivenni, tényleg nehéz :D)


[link]

2014. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 22. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!