Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Melyik budapesti szórakozóhely...

Melyik budapesti szórakozóhelyet ajánlanátok Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Hol lesz jó buli Budapesten Szilveszterkor?

2012. dec. 7. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

hát saját tapasztalatként mondom:keress rá a googlen haver

nem vok mindent tudó

2012. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyet egyáltalán minek írsz be? Szerinted nem tudom, hogy létezik a google? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert már jártam úgy, hogy drágán vettem belépőt egy szilveszteri buliba, ahol aztán 10 ember volt... Végül nem is ott töltöttem a szilvesztert és az egész pénzkidobás volt. Szóval... kíméljetek meg a hasonló beírásoktól, köszi!
2012. dec. 10. 21:23
 3/4 anonim válasza:

Én sem értem az ilyen idiótákat, akik veszik a fáradtságot, és beírják a semmit.

Hasonló cipőben járok, mint te, én is party-helyet keresek, de a keresőben olyan oldalak jönnek fel, amik 2002-6-8-ra vonatkoznak (nem is értem), meg egymásra irányítő gyűjtő oldalak, vagy szállással egybekötött 500ezres ajánlatok. Kösz, google.

De végül úgy tűnik, hogy a Morrisons vmelyik változata nyerő lehet. Sok sikert a keresgéléshez neked is.

2012. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

Ezt én sem értem hogy valaki hogy lehet ilyen bunkó na mind1.Majd keresek de asszem mi már voltunk így csak nemtudom a nevét...várj csak!...Ha mindenképpen partyzni akartok,nem tudom.De ha iszonyat jól akarjátok érezni magatokat:

-Nosztalgia étterem

-egy jó kis Twillight 4/2 a moziba

-aztán a sétáltok egy kicsit közben elcsattan egy

csók.

Remélem tudtam segízeni. :-)

2012. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!