Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben bátyámat vagy a...

Ilyen esetben bátyámat vagy a barátomat hívjam el harmadiknak a szalagavatóra?

Figyelt kérdés

A SZALAGTŰZŐ ünnepség lesz A helyen, a SZALAGAVATÓS TÁNC B helyen. Az A helyre maximum 3 embert vihetek, anya apa és vagy a barátomat, vagy bátyámat vinném. A barátomnak nagyon örülnék, hogy ott lehet és láthat. A bátyámnak viszon van nagyon jó fényképezője de kicsit kényes a használata és nem biztos hogy a barátom tudna vele jó képeket csinálni. Viszont a bátyámnak a barátnője is meg van hívva a B-helyre (oda bármennyi embert lehet hívni, nincs korlát), és nem tudom hogy hogy érezné magát ha a bátyám "egyedül hagyná" itthon.

Mindkettőjüknek örülnék nagyon, de nem tudom melyiküket hívjam el.

19/L



2015. jan. 13. 17:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A képek csak azért fontosak, mert nálunk szokás az ilyen eseményeken sok képet csinálni.
2015. jan. 13. 17:44
 2/21 anonim válasza:
Én a bátyámat vinném.:)
2015. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A bátyád egyáltalán szeretne menni a tűzésre?

Lehet, hogy csak a buliba akar menni, és így meg is oldódna.

Vagy a barátod? Ő akar menni az ünnepségre?

Én megkérdezném őket.

2015. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mindaketten szívesen jönnének. Én pedig mindkettőjüknek örülnék.
2015. jan. 13. 19:14
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd a bátyádat. Mivel így együtt lehet a család.
2015. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is inkább a bátyádat hívnám ilyen esetben. A szalagtűzés ünnepség inkább családi dolog, inkább a régi család tartozik oda, nem a leendő.
2015. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a bátyádat és akkor ott lesz a család:) Nekem is rossz lenne ha a párom nem lehetne ott,de ebben az esetben most inkább azt mondom,hogy tényleg a bátyádat vidd.Buliba meg megy majd a párod:)
2015. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Van egy ikertesóm is, ő pl így nem tud jönni (nem ugyanabba a suliba járunk), szóval nem lesz együtt a család.
2015. jan. 14. 00:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha valamelyik osztálytársad csak 2 embert visz, akkor megkérhetnéd, hogy adja oda neked a plusz jegyét, és akkor a barátodat és a bátyádat is el tudnád vinni.
2015. jan. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A bátyádat hívd.
2015. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!