Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben bátyámat vagy a...

Ilyen esetben bátyámat vagy a barátomat hívjam el harmadiknak a szalagavatóra?

Figyelt kérdés

A SZALAGTŰZŐ ünnepség lesz A helyen, a SZALAGAVATÓS TÁNC B helyen. Az A helyre maximum 3 embert vihetek, anya apa és vagy a barátomat, vagy bátyámat vinném. A barátomnak nagyon örülnék, hogy ott lehet és láthat. A bátyámnak viszon van nagyon jó fényképezője de kicsit kényes a használata és nem biztos hogy a barátom tudna vele jó képeket csinálni. Viszont a bátyámnak a barátnője is meg van hívva a B-helyre (oda bármennyi embert lehet hívni, nincs korlát), és nem tudom hogy hogy érezné magát ha a bátyám "egyedül hagyná" itthon.

Mindkettőjüknek örülnék nagyon, de nem tudom melyiküket hívjam el.

19/L



2015. jan. 13. 17:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Még szép, hogy a bátyádat hívd. Ő már most családtagod, a barátod meg esetleg lesz (de az átlagból kiindulva szakítotok fél éven belül :D ).
2015. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "jókívánságot" főleg úgy, hogy nem ismered se a barátomat, se a kapcsolatomat, se engem!
2015. jan. 14. 22:33
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem hittem volna, hogy van egy ilyen kis picsogós majom aki ezt magára veszi. Ha jobban belegondolsz, valószínűleg nem lesz a férjed az, aki 19 éves tini fejjel a barátod. Viszont belegondolva, ha a bátyád csak azért kell, mert jó a fényképezőgépe, akkor hívjad a barátodat. Sok sikert az élethez!
2015. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Hehe, én is azt akartam írni, hogy a tesó az örökre tesó marad, a barát meg valszeg sehol nem lesz 1-2 év múlva, vagy még hamarabb.
2015. jan. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Természetesen nem csak a fényképezőgépért szeretném a bátyámat, hogy ott legyen, nagyon örülnék neki a gépe nélkül is, az csak egy "plusz" a családi szokások miatt.. De ha a bátyámat hívnám el, az az ikertesómmal szemben lenne "igazságtalan".

Nem tudok pluszjegyet szerezni senkitől, így is kellene az osztálynak még 8 jegy, mert van aki 6 fős családot akar hozni.

Én tisztában vagyok vele, hogy NEM BIZTOS, hogy a mostani barátom lesz a férjem, de miért kell más kapcsolatát "bírálni" úgy hogy egyáltalán nem is tudsz a dologról semmit. Anyukám is ahhoz a férfihez ment feleségül, és élnek 35 éve együtt, akivel "19 éves tini fejjel" együtt volt. Sok ilyen példa van még a mai napig, nem értem hogy miért kell rögtön így általánosítani. Ráadásul nem is egy 2 hónapos kapcsolatról van szó a barátommal.

2015. jan. 15. 13:40
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért lennél a másik tesóddal igazságtalan? Ő más okok miatt nem tud eljönni. Én tuti megsértődnék, ha nem engem, a bátyádat hívnál, hanem a barátodat... még egyszer mondom: a barátod nem családtag, a bátyád igen. A barátod maximum LEHET családtag, de elég jelentős összegben mernék rá fogadni, hogy nem lesz és nem azért mert kritizálom a kis kapcsolatotokat, magasról sz..rok rá, hogy ki lesz a férjed, csak realista vagyok. Ha ez ennyire megvisel, akkor elég kemény lesz az életed.
2015. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pont azért lenne igazságtalan, mert mindketten ugyanúgy a testvéreim, és milyen alapon hívom el a bátyámat és az ikertestvéremet meg nem.
2015. jan. 16. 14:56
 18/21 A kérdező kommentje:
Az nem realitás, hogy azt mondod hogy fél éven belül szakítunk, úgy hogy nem tudsz semmit a kapcsolatról, ez szimpla bunkóság. Az a realitás, ha azt mondod hogy NEM BIZTOS hogy együtt maradunk. Te csak kijelentetted hogy valószínűleg szakítani fogunk.
2015. jan. 16. 15:00
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint értettem, hogy fél év múlva szakítatok, annak is megvan az esélye, hogy összeházasodtok és 100 évig éltek boldogságban, csak lásd be, valószínűleg nem ez lesz. Egyébként ha meg ennyire a barátodat akarod, akkor hívd őt. Mi se téged, se a barátodat, se a bátyádat nem ismerjük (mondjuk ennek ellenére érdekes, hogy mindenki a bátyád mellett tenné le a voksát.)
2015. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Mindenkinel szokasos kepeket csinalni..De csak azert vinned a batyadat mert van jo fenykepezoje?._.

En a te helyedben a batyadat vinnem..

A baratod meg nezi kepekben vagy, videon.

2015. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!