Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit szabad és mit nem?

Mit szabad és mit nem?

Figyelt kérdés
leánybúcsúm lesz nemsokára persze a vőlegényem nélkül a barátnőim szervezik nekem szóval biztos vagyok benne hogy hívnak táncos fiúkat meg még kitudja kiket. nem akarok ünneprontó lenni ezért benne vagyok bizonyos dolgokba de félek hogy akaratom ellenére olyan szituációba keveredek ami a vőlegényemnél már megcsalásnak minősül a kérdésem az lenne hogy mi az amit szabad és mi az amit nem? 22/L

2015. ápr. 25. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

NÉZNI szabad, HOZZÁÉRNI nem. (Nekem személy szerint a táncosfiúk sem férnének bele - nöként mondom -, de ha neked tetszik, akkor nézd öket)


De szerintem EZT a völegényeddel kellene megbeszélni, hogy SZERINTE mi nem fér bele.

2015. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a táncos fiúk NEM férnének bele, és ezt a barátnőknek is megmondanám! Ha mégis olyan programokat szerveznének, amiben nem akarok részt venni, hazamennék. Akkor is, ha megsértődnek.
2015. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hogy nálatok mit szabad s mit nem, azt mi nem tudhatjuk. Embere válogatja. Ismerek olyan párt, ahol még az is belefért, hogy a táncosgyereket lesz...ta a menyasszony. Másoknál -és szerintem ez a normális, de látod, nem vagyunk egyformák- már a táncos puszta jelenléte sem fér bele. Te ismered a párodat és a kapcsolatotokat.
2015. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ahogy az első írta!

Ha megfogod az intim terülteken az a legtöbb embernek nem fér bele. Mielőtt bármit tennél a táncos fiúval gondolj bele, hogy mit éreznél ha a vőlegényed tenné azt egy sztriptíztáncosnővel.

2015. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez a kérdés egyáltalán felmerül, kétlem, hogy a 22 éves leányzó elég érett a házasságra. Na mindegy, azóta úgyis megtörtént minden, aminek meg kellett történnie.


Kérdező, mesélj, mik történtek, hogy zajlott az este? :)

2015. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!