Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit ajándékozzak az egyik...

Kis.smiley kérdése:

Mit ajándékozzak az egyik osztálytársamnak? (nem szabad venni csak barkácsolni)

Figyelt kérdés
Mi most már kihúztuk a neveket osztálykarácsonyra...én egy srácot húztam :13 éves,"menők" közé tartozik,egy bunkó hülye(utálom mint a sz*rt),tavaly az egyik barátját húztam aki szintén tuskó nem akartam neki semmit ajándékozni ..végülis adtam neki egy doboz gumicukrot (én csináltam zselatinból)és a tanár lecseszett és adott egy osztályfőnöki figyit...na ezt nem akarom ebben az évben is elérni...ezért kénének a tippek előre is köszi,amúgy mint ahogy említettem a kérdésben is barkácsolni kell :(

2014. szept. 13. 14:30
 1/4 *Victorique* válasza:

Az osztályfőnököd egy hülye, már bocs. Az is barkácsolás, hiszen te csináltad. Na de:


- hobby boltban lehet venni méhviasz csomagot, van benne kanóc is. Ebből nagyon könnyen tudsz gyertyát tekerni, csinálsz 4 darabot különböző méretekben és egy szép selyem szalaggal átkötöd mindet (virágboltban tudsz venni, legyen benne arany díszcsík). Díszítésnek egész fahéj, szárított narancs karikát ragasztasz rá. Nem egy túl nagy meló, és jól is néz ki, szerintem fiúnak is szép ajándék.


- [link]

Minta lyukasztó helyett rajzolhatsz sablont is, és ezt átrajzolod a fóliára. Esetleg tehetsz bele néhány fenyő/csillag alakú házi aprósüteményt (persze valami csomagolásban), hogy ne legyen üres.


- [link]

Csillámmal még karácsonyibb hangulata lesz.

2014. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ...még valaki?
2014. szept. 13. 21:56
 3/4 anonim válasza:
varrj neki egy plussmikulast.vagy karacsonyfat:)mas igy nem jut eszembe, foleg egy fiunak.bocsi
2014. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem az idióta osztályfőnököd....

Én egy táblát adnék a srácnak, amire a saját kezemmel felfesteném a tetejére, hogy : "Csajok, akik megvoltak:"

(alatta kell hagyni helyet)

Najó, erre tuti kapnál többet is, mint osztályfőnökit.

Ez a barkácsolós dolog mindig kiborított, semmi ötletem nem volt.

Én lehet ezt csinálnám meg neki: https://www.youtube.com/watch?v=A4QcyW-qTUg

A leírásban ott van, amit ki lehet nyomtatni.

[link]

Szerintem menő.

Ha újabb intőre vágysz, akkor becsomagolhatsz egy szendvicset.

Egyébként meg fess meg egy bögrét üvegfestékkel azt cső.

2014. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!