Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ki, hogy készül július 4. -ére?

Ki, hogy készül július 4. -ére?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdés azoknak szól, akik ünneplik.

Egyébként, Nathan Hot-dogevő versenyét közvetítik az ESPN-en?


2015. jún. 20. 18:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ja, és képzeld

1. nem élnek kinn rokonaim

2. pontosan tudom, hogyan lehet zöldkártyát kapni.


Mint írtam, nem vagyok már kisgyerek, tökéletesen beszélem az angolt, ügyvédként tisztában vagyok a jogi háttérrel is... Tudom, mi a módja a legális(!!) kinn-tartózkodásnak, és csakis az a célom.

2015. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Mi az a kinn? Az angolt is csak ennyire tudod "jól"?
2015. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Látom azért itt is összejött a sok szittya. Minden USA rajongó takarodjon mi? Meg minden német vagy techika rajongó menjen németekhez, meg a steakrajongók takarodjanak már angliába...


Ha mindenki eltakarodna akit elzavartok, éhenhalnátok, ti szánalmas élősködők, mert nem lenne dolgozó réteg aki eltart benneteket.

2015. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A "kinn" kérlek szépen a "kint" szóval egyenértékű szinonima. A jelentése ugyanaz, és teljességgel helyes.

Igen, az angolt is ugyanolyan jól beszélem, mint a magyart. Szerencsére egyikkel sincs gondom. :)

(Szemben egyesekkel, ahogy elnézem...) Örülök, hogy ezek szerint taníthattam neked valamit.


"Kerülendő: bennt, kinnt, lennt, fennt

Ajánlott: bent vagy benn, kint vagy kinn, lent vagy lenn, fent vagy fenn" [link]


[link]

2015. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!