Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni verset,...

Tudnátok segíteni verset, köszöntôt (szerelmes-köszönôvers, amiben leírom, hogy mennyire szeretem a párom) írni?

Figyelt kérdés
Nos a párommal van olyan szokásunk,hogy meglepjük egymást minden hònapfordulònkon (volt pár kivétel),már több mint 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretem. Eddìg mindìg önállòan ìrtam "levelet",amikor ìrtam,de kifogytam az ötletekbôl,és az internetes veresek sem fognak meg tůlzottan,mert nem valami személyhez szòlòak. Ha tudtok ìrjatok pár sort,majd belekombinálom a saját gondolataimat is.. Ötleteket is ìrhattok bátran. Köszi a segìtséget.

2015. júl. 21. 17:50
 1/2 anonim válasza:
Mi lenne, ha versbe foglalnád az első randitokat, egy harmadik személy szemszögéből? Tehát elmesélnéd hogy zajlottak az események, úgy, mintha te egy idegen lettél volna aki távolról szemlélte őket, rímbe szedve.
2015. júl. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos ez nagyon jó ötlet,eszembe sem jutott :D Köszönöm szépen! :)
2015. júl. 22. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!