Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb ajándék születésnapra, karácsonyra és névnapra?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ami a megajándékozottnak legjobban megfelel
2015. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Attól függ milyen idős embernek adod, de szerintem a minőségi csoki, virág, bor vagy pezsgő mindig kijátszható .
2015. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, aminek a megajándékozott az adott időpontban, az adott élethelyzetben és adott személytől a legjobban örül.
2015. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Toronyóra lánccal.

Micsoda egy kérdés ez megint?

2015. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
30cm fekete műfasz
2015. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy ha az 5.-ös számúnak kéne ajándékot adnom, akkor adnák neki 10 faszt és 3 pinát
2015. aug. 6. 08:21
 7/9 anonim válasza:

Mindenképp valami olyan, ami maradandó, tehát semmi tusfürdő, parfüm, gyertya, stb.

Meg azért én eléggé ki tudok készülni attól, ha "klisés" ajándékokat kapok, mint mondjuk klasszikus, ha nyakkendő egy férfinak. Nem, vesz magának, olyat, amit szeretne (bár lehet csak én vagyok ilyen, hogy a ruhadarabjaimat szeretem magam venni)

Amikor gimis voltam és volt ez a karácsonyi húzogatós ajándékozd meg a másikat dolog, én mindig falinaptárat szerettem volna, de csak vodkát vettek nekem :D

Ékszer például szerintem kifejezetten jó bármelyik alkalomra amit említettél. Vagy valami kisebb bútordarab (díszpárna, váza, ilyenek)

2015. aug. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 9. 11:57
 9/9 anonim válasza:
véleményem szerint valami szivbőlé jövö,saját készitésű,esetleg amit az illető nagyon szeretne,régóta,esteleg mostanság került a kedvencek közé :P
2015. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!