Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » S. O. S mi legyek Halloweenkor?

S. O. S mi legyek Halloweenkor?

Figyelt kérdés
Durván majdnem 3,5 hét van a Halloweeni buliig és nem tudom.ki legyek.Tavaly Woodo baba voltam (Chukyhoz lehet hasonlítani) de idén nem tudom mi legyek.Ōtletek? Még van egy kicsi de nem akarok utoló percben dönteni.(Helyesírási tanácsokat nem kérek,telefonról vagyok és csuszik a kezem.)

2015. okt. 4. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Attól még telóról is lehet helyesen írni, na mindegy, amúgy ha nem mondod, fel sem tűnik.


pl. boszorkány, vámpír, halott menyasszony

2015. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ. Azonban az én telefonom tucha nagyon rossz és ezért mondom.De a válaszod hasznos köszönöm :)
2015. okt. 4. 13:28
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Madárijesztő, csontváz, vámpír, boszorkány, fekete macska, zombi.


De gyakorlatilag egy kis művér bármilyen jelmezt halloweenivé varázsol.

Egyébként Googlebe beírod, hogy halloween costume idea vagy makeup vagy hasonló és rengeteg ötletet találsz.

2015. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én már googleba beírtam de nem nagyon kaptam sok ötletet és ami tetszett az már voltam.
2015. okt. 4. 13:32
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
ha diák vagy akkor az egyik utált tanárod zombiként,valamelyik a 7 fő bűn közül, pszichopata orvos, híres sorozatgyilkos
2015. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
18%
Írj üzit és megpróbálok segíteni :)
2015. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
én cica voltam, tavaly, azelőtt meg Jigsaw a fűrészből.
2015. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Én tökként és tehénként arattam anno nagy sikert :D
2015. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
3# az jo lenne en is gondolkodtam de 1. az osztalyfonokom szerintem eszre venne ,hogy kit abrazolok es na nem tetzene neki :)) #6 Toklampas 1so osztalyban voltam,cica meg tavaly farsangkor
2015. okt. 4. 16:50
 10/14 anonim válasza:
18%

Szia! Nezd meg ezt a blogot itt tök jo tippek vannak hatha valamelyik megtetszik :)

[link]

2015. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!