Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok aminek...

Mik azok a dolgok aminek minden férfi örül ajándékozáskor?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kérdést mint például a nőknél ott van a virág, ékszer (itt már egyből 3 dolog gyűrű, fülbevaló, nyaklánc), plüssök. Vannak ilyen dolgok a férfiak körében?

2015. nov. 9. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy férfinál a sörrel például sosem lehet mellényúlni :D

De amúgy én is gondolkoztam már ilyen kérdésen, ugyanis egy nőnek ott vannak az ékszerek, amit mindig el lehet lőni ajándékozásnál.Viszont egy férfinak nincs szerintem ilyen mint a nőknél sajnos :(

2015. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm gokartra hívna az király lenne:)
2015. nov. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De ha gondolod linkelek miket csípnék
2015. nov. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sörrel nem nagyon nyűgöz le engem valaki vagy úgy általában kajával azt tudok venni magamnak én valami poénnak vagy praktikusnak örülnék de egy csajtól inkább egy jópofa programot:)
2015. nov. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#1: Az én barátomra ez nem igaz, 5 évben 1x iszik sört.
2015. nov. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az ajándék értékét nem az ára adja.

Legnagyobb öröm ajándék kapásakor annak érzete, hogy jó szívvel, szeretettel adta az ajándékozó, kimutatva azt, hogy fontos vagyok neki.

.

"...aminek minden férfi örül..."

Minden férfit meg akarsz ajándékozni?

2015. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kupon egy prostihoz. Az is mindig nyerő.
2015. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%

Nincs ilyen, mert "a férfiak2 az nem egy homogén halmaz, amelynek tagjai egy kaptafára készültek. Ez a kérdés semmiben nem különbözik attól, ha valaki tényként kezeli, hogy a szőke nők buták.

40 éves férfi vagyok, és nem szeretem a sört, nem érdekel a gokartozás, nem lenne gusztusom egy prostihoz. Viszont örülnék egy régi, szép állapotú írógépnek.

A virágnak sem örül minden nő, a plüss is sok nőnél haszontalan ajándék lenne, vannak nők, akik egyáltalán nem hordanak ékszert...

2015. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3%

" nem szeretem a sört, nem érdekel a gokartozás, nem lenne gusztusom egy prostihoz"


Akkor az azért erősen kétségbevonható hogy férfi vagy. Max férfi testbe születtél ;).

2015. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
:-)
2015. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!