Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen, ha a...

Szerintetek milyen, ha a nevelőapámmal keringőzök szalagavatón, és a vér szerinti apámat el se hívom?

Figyelt kérdés
Ha anyámmal találkoznak mindig veszekednek, meg a nevelőapámmal még nem találkozott és nem szeretném, ha egy ilyen eseményen lenne a találkozó. Másrészt egy idióta alkoholista, és kb. fél éve nem is keres, se szülinapomon (nem mintha tudná mikor van) se máskor. Így keringőzni se vele fogok, hanem a nevelőapámmal. Nem is nagyon érdekelne az egész, csak azért kérdezem, hogy tudjam mi másoknak a véleménye egy ilyen helyzetről, mert az osztálytársaim is biztos meglepődnek, hogy mért a nevelőapámmal táncolok.
2016. jan. 13. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem lepődnék meg, főleg ha tudnám az okot. Szerintem tök jó, hogy a nevelőapádban apára leltél. A vér szerintit meg hanyagolnám.
2016. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársaidnak semmi közük hozzá. Gondolom számodra is az "apa" nem a vérszerinti, hanem az aki felnevel, aki a példaképed lehet. Én azon lepődnék meg, ha ilyen körülmények között a másikkal akarnál táncolni.
2016. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak nehogy megkívánjon a nevelőapa. Nagyon kevés nem ferdehajlamú nevelőapa van a világon.
2016. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

:D utolsó, remélem nem gondoltad komolyan. Nem kevés ferde hajlamú ember van a világon - helyesbítek.

De felesleges ráhúzni egy idegenre - nekünk idegen.

Amúgy szerintem nem gáz. Nekem ma lesz a szalagozóm, és csak a közeli rokonokat hívtam meg. Olyanokat, akiket érdeklek. Ha az apád tényleg még a szülinapodon sem lépett kapcsolatba veled, valamint hanyagol, magára vessen.

Szerintem jól teszed.

2016. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ez rólad szól hisz a te szallagavatód ha mindkettőt vagy csak az egyiket is elhívhatod a a vérszerinti elhanyagol téged és te is őt de a nevelővel jol kijössz akkor ez nem kérdés és az anyukád gondolom ott lessz szerintem te is jobban örülsz ha egy anya és egy apa (nevelő) megy veled nem egy anya és két férfi akik közt csak ingáznál.
2016. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!