Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az ötlet?

Szerintetek milyen az ötlet?

Figyelt kérdés

Imádom a Luxen sorozatot, és elmeséltem a barátnőimnek is, hogy mi az, és ők is rajonganak érte. Főként a borítókon lévő cover model Pepe Toth-ért. Ő egy focista is, nagyon jó. Egyszer láttuk infón, hogy a meze kék 17-es, de volt fehér 23-as is. Ezért kitaláltuk, hogy minden hónap 17-én kék ruhát viselünk, 23-án pedig fehéret. Persze ilyenkor a foci, Pepe, a Luxen sorozat, és Jennifer iránti szeretetünket, és tiszteletünket fejezzük ki. Osztálytársaink nem cikiznek, csak jót mosolyognak, de ez is lehet egy cél, nem? Reklámozzuk a Luxent... Nálunk mindig csütörtökön van az informatika, és mi minden órán Pepét nézünk. A tanár nem veszi észre, de ha észre is veszi, nem szól nekünk, már szeptember óta nézegetjük. :D Ha esetleg megtetszik az ötlet, akkor írd meg, hogy neked is lesz-e ilyen Luxen/Pepe napod, ha nem tetszik, azt is nyugodtan írd meg (kultúráltan!), Ha pedig te is úgy imádod a Luxen sorozatot, mint én, és a barátnőim, akkor azt is írd meg! :D


Jár a zöld kéz!!!



2016. febr. 25. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom miről beszélsz. Fogalmam sincs, hogy mi az a luxen sorozat vagy ki -mi az a Pepe..De nem hiszem, hogy sokat veszítek az ilyen nem tudásom miatt..
2016. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se ismerem ezt a sorozatot, soha nem is halottam róla, ettől függetlenül nem rossz az ötlet :)
2016. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam még ezekről, amit írtál, se Luxen, se Pepe.

De aranyos, amit kitaláltatok :)

2016. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat! Egyébként, a Luxen sorozt könyv :) ^-^
2016. febr. 25. 19:04
 5/5 anonim válasza:
Szivárváány tudom ám kivagy :D veled nézem infón a Pepét ott ülök meletted. Most véletlen bedobta a kérdést, kicsi a világ:)
2016. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!