Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Felvehetem ezt a kisfiam...

Felvehetem ezt a kisfiam keresztelőjére?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz, 31 éves fiatalos kismama vagyok. A keresztelő abban a templomban lesz ahol összeadtak minket. Utána egy elegáns ebéd lesz, és amire gondoltam: pasztellkék tüllszoknya ami térd alá ér és egy gyöngyös fehér kardigán. Ilyesmi fazon: [link]


Szìnben a középső: [link]


2016. júl. 2. 14:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és a férjemet is keresztelik, református templom.
2016. júl. 2. 14:28
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
nagyon szép, csinos leszel - (nekem sötét árnyalatú felsővel kicsit jobban tetszik ez a szoknya)
2016. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi idős terhes leszel akkor? Nagy hassal nem való a tüll szoknya
2016. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Igazából azt veszel fel, amit akarsz, az én véleményem erről a szoknyáról, pláne kardigánnal, röviden annyi, hogy idétlen, és nem néz ki jól. Se egy 30 évesen, se egy 20 évesen, se terhesen, se vékonyan. :D Szerintem csúnya, se nem elegáns, se nem sportos, se nem fiatalos, se nem szép...

DE ha neked tetszik, és úgy gondolod, hogy jól nézel ki benne, és kényelmesen viseled a keresztelő végéig, akkor miért ne?

2016. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon szép, ha nem lesz addigra túl nagy a hasad, de a kardigán tényleg fura hozzá.


Egyébként meg 31 évesen nem "fiatalos" vagy, hanem fiatal :)

2016. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
kint van már az a baba:D, keresztelője lesz:D
2016. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
4. Hozzaszoloval ertek egyet, olyan kis idetlen ez a szoknya vhogy. :s
2016. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

6!


Azt írta kismama. A kismama az terhes nő. Olyan is van, hogy valakinek több gyereke van, ergo kisfia lehet már 6 éves is. Pláne ha apukát is most keresztelik.

2016. júl. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tetszik alapból, de ha már gömbölyödsz nem a legjobb választás, mert lényegét veszti a fazon.
2016. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tetszik. Elegáns. Illik templomba.
2016. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!