Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kinek volt nyolcadikos korában...

Domiking12 kérdése:

Kinek volt nyolcadikos korában keringő?

Figyelt kérdés
Nekem lesz és nagyon parázok, mondjuk nem annyira, mint a felvételitől, de akkor is!!!4

2016. aug. 24. 23:33
 1/9 anonim válasza:
100%
nekem a szalagavatómon volt 12.ben, de kérdés szempontjából tökmindegy szerintem. én is paráztam de felesleges.készültök rá tisztességesen..ott meg a közönség a szüleitek lesznek nagyrészt, akik ígyis úgyis büszkék lesznek rátok, és senki nem profi táncelőadást vár. Szóval nyugi! Ha ott leszel és elkezdődik, akkor felszabadulsz egyből és jól fogod érezni magad
2016. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is volt. Mivel tancolok,ezert elveztem,es a parom is egesz ugyes volt.
2016. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt csak nem nyolcadikba hanem hetedikbe. Nem kell parázni. Nem vagyok valami jó táncos de nekem is ment.
2016. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem volt 8.-ban keringő.. Én is rohadtul ráparáztam, de fölösleges volt. Minden jól alakult.


Próbáld meg kizárni a körülötted lévőket, és vedd úgy, hogy nincsenek nézők. Emellett koncentrálj a keringőre, és minden remek lesz. :)

2016. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem volt. :D Imádtam a próbákat, én és a párom voltunk a legbénábbak, az egészet végigröhögtök, meg a többiek is. Aztán jött a fellépés, előtte mindenki eléggé izgult, de próbáltuk oldani a feszkót, ezért még akkor is hülyéskedtünk. :D Utána bevonultunk, mindenki minket nézett, elég ideges voltam, de rájöttem hogy nem kell annak lenni. Képzelt azt, hogy az is csak egy próba, és próbáld ki magadból a maximumot hozni. Végülis elég jól sikerült a keringőnk, nem rontottuk el. :D Tényleg nem kell izgulni, egyik legszebb emlékem ez a tánc. :) 15L
2016. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nyolcadikban volt nekem. Nem rudom táncolni, de itt csak lépegetni kell, szóval nem volt gázos. Az kicsit kellemetlen volt, hogy rohadtul izzadt a tenyerem:D 16l
2016. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekünk még hetedikben volt :)
2016. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hetedikben és nyolcadikban is, de csak azért, mert én tánciskolába is jártam. De én élveztem, csak a cipőt utáltam, amit fel kellett venni.
2016. okt. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szalagavatón nekünk népitánc volt, de jól felkészültünk rá, nem volt baki.
2016. okt. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!