Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » HELP ME! OKTÓBER FEST! Mit...

HELP ME! OKTÓBER FEST! Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mit csináljunk?Légyszives segítsetek!Szombaton lesz a suliban az Október fest és nem tudom, hogy milyen ötletet kéne kitalálni ahhoz, hogy sok pénzt gyűjtsünk.Nem árulhatunk italt és nem lesz áram.Tavaly 64.000FT-t szereztünk.A válaszokat előre is köszi.Puszi!

2016. szept. 20. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerítést fest?
2016. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Csináljatok "Vörös Október Fest"-et - rakjatok ki munkásmozgalmi jelképeket, játsszatok le mozgalmi dalokat, meg '16 tonna' és hasonló témájú Republic-dalokat. Pénzgyűjtéshez áruljatok szendvicseket.
2016. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit lehet? Tavaly mivel gyűjtöttetek?

Kitől kell gyűjteni? Ki lesz ott a közönség, akik fizetni fognak valamiért?

2016. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem... az Október mit fest? Vörösre a leveleket?


Ha az Oktoberfestre gondolsz, akkor az a bajor sörökről szól, így ha nem lehetnek alkoholos italok akkor mi értelme? Sült kolbász lesz meg ilyesmi kaják vagy mi?


És... és... honnan tudjátok előre, hogy nem lesz áram? Valaki tönkre vágott valamit vagy mi?!

2016. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem lehet italt árulni, akkor maradnak az ágyas gyümölcsök...
2016. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. szept. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!