Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nincs szalagavatóra partnerem....

Nincs szalagavatóra partnerem. Mit lehet tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Volt partnerem aki eltörte a lábát. Nincs az osztályba már egy fiú se. Évfolyamon se. Alsobb éveseket nem ismerek és a fiú haverjaim vagy suliba vagy dolgoznak a próba időpontján. Mit tudok tenni ilyenkor? Ez vér ciki már nekem komolya mert csúnya se vagyok csak félénk és a ruha le van foglalva.

2016. szept. 25. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Huu ez tenyleg szivas. De kerdezz korbe minden fiu ismerosod koreben (mar akivel hajlando vagy tancolni) ill ha ez se jon be akkor szerintem itt is akad jelentkezo (bar lehet h ezt en se vallalnam be a helyedben) :D
2016. szept. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bátyád, unokabátyád, szomszéd srác, legjobb barát, más iskolából (majd elkéredzkedik, ha a próbákon minden nem tud ott lenni, segítesz neki külön is), alsóbb éves (megismerkedsz vele, ha nem ismered)...


Mást most mi mit mondjuk? De komolyan...

2016. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
ha többen is vagytok ilyen helyzetben kirakhatnátok a suli folyosó falára valamilyen hirdetést
2016. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!