Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Minek öltözzek be halloweenkor...

Minek öltözzek be halloweenkor és hogy fessem/sminkeljem ki magam?

Figyelt kérdés
Anyukám szülinapját is akkor ünnepeljük és én csinálom a dekorációt, meg én sütök-főzök.De nincs ruhám.Nem is tudom minek tudnék beöltözni.Szellemre gondoltam, de nincs lepedőnk, meg valami olyat szeretnék amiben egész nap kényelmesen tudok lenni.Nézegettem boltokban, de nagyon drágák és csak jóval kisebb méretek voltak.A sminkkel kapcsolatban meg tudtok linkelni oldalakat ahol adnak ötleteket és meg is mutatják?Előre is köszi.
2016. okt. 16. 10:55
 1/5 VérrelíromAlá válasza:
Szia! Szilvinek van egy jó videója, házilag is tudsz nagyon ijesztő sminket csinálni és nem is kell hozzá kézügyesség. Itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=a415yRlRgRA
2016. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az igazi halloween az lenne ha smink nélkül járkálnának a csajok :D
2016. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a választ.Mondjuk kicsit horrorisztikusnak tartom.#2 nem ez volt a kérdés.
2016. okt. 16. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi kreativitás se szorult beléd akkor inkább semminek.
2016. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kérdés" pedig ha jobban megnézed benne volt a válasz. Amugy szerintem fess szomorù bohòc arcot, menbe a humorodhoz.
2016. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!