Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mik a legnagyobb karácsonyi...

Mik a legnagyobb karácsonyi sztereotípiák?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal hatalmas közös karácsonyozást tartunk amit én szervezek egy barátommal. Eddig ezeket gyűjtöttük össze: díszek, igazi karácsonyfa, műhó, karácsonyi illatok, forraltbor, narancs-szegfűszeg kombó, és egy úszkáló ponty egy gyerekkádban.


Mik a leghatalmasabb karácsonyi sztereotípiák? Engedjétek el a fantáziátokat!:D 18-20évesek vagyunk


2016. nov. 4. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem még a tűz-mármint kandallóban persze, vagy ha az nem megoldható, mint ahogy sajna nálunk se a lakótelepen, akkor sok mécses, gyertya.

És olyan "sejtelmes", hangulatvilágítás, égősorok. :)

2016. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szaloncukor, mákoskalács, amikor a csillagszóró kiégeti a szőnyeget kicsit. Karácsonyi zene, magnóról és a Reszkessetek betörők!
2016. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem az úszkáló ponty a szines gyerekkádban valahogy nem illik oda
2016. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bejgli, mézeskalács, karácsonyi zoknik, girland,
2016. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hóesés, Mariah Carey, éjféli mise, betlehemes játék
2016. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nincsen karácsony boruló fa nélkül. Kutya, macska, kisgyerek remekül eléri a kívánt hatást.


Továbbá karácsonyfa amin már csak az üres, ügyesen visszahajtogatott szaloncukor csomagolópapírok vannak.

2016. nov. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!