Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná mi történik...

Valaki elmondaná mi történik velem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon hasonlítani fog a depresszióhoz de én nem hiszem hogy csupán erről lenne szó.

Az a helyzet, hogy elég sokat ingadozik a hangulatom, van amikor több hónapig jókedvű vagyok de olyankor úgy érzem, hogy csak megjátszom/bebeszélem magamnak.


2 éve dolgozok folyamatosan mert muszáj de legszívesebben nem mennék emberek közzé. Utálom az embereket és ezt a mérhetetlen igazságtalanságot a világban. Magát a világot is utálom. Olykor még a családomat is utálom.

Nem bírom elviselni a látványát, hogy mások akik semmit nem tesznek érte, megkapják azt amiért én rengeteget harcolok de mégsem érem el. Irigy vagyok. Utálom, hogy a bunkó emberek mindig boldogabbak a tisztességes embereknél. Én mindig segítettem azoknak akik rászorultak... nem érdekelt hogy nem kapok érte semmit jó érzéssel töltött el ha segíthettem.

Viszont mi értelme van jó embernek lenni ha velem mindig csak kiba.szik az élet?


Az öngyilkosság gondolata évek óta előjön de csak ritkán.

Nem tudnám megtenni, mert akkora fájdalmat okoznék vele a családomnak, hogy néhányan biztos nem tudnák elviselni.


Néha olyan dolgok jutnak eszembe ami egy normális embernek nem kéne.

Ezek elég ijesztő dolgok, nem hiszem hogy meg tudnám tenni őket mert én egy ilyen idióta jószívű ember vagyok viszont akkor miért jutnak eszembe?

Dühös vagyok és csalódott. Utálom a munkám és annak a gondolatát, hogy minden nap be kell járnom.

Nem akarok menni, nem akarok kimenni a házból.

Sokszor álmodozom egy olyan világról amiben szeretnék élni de sajnos még nem őrültem meg. Meg tudom különböztetni a valóságot és a képzeletet.

Ritka de előfordul hogy mérhetetlen mennyiségű haragot vált ki belőlem egy apróság. Gondolom idegösszeomlásaim is vannak.

Nem vagyok beteg mert ezeknek tudatában vagyok és annak is, hogy nem normális.

Lehet, hogy meg kéne változnom és nekem is másokat lenézve, letaposva kellene felmásznom innen de miért nem vagyok rá képes?

Utálom magam amiért nem vagyok erre képes

Valaki magyarázza el mi van velem



2017. jan. 1. 10:11
 1/2 anonim válasza:
100%

Sok minden igazság van abban, amit írsz. A mesékkel ellentétben a valóságban ritkán nyeri el a jó a jutalmát, a gonosz pedig sokszor megússza. Sőt, ahogy írod, sokszor azok "élnek és virulnak", akik áttaposnak másokon. Sokat lehetne ezekről beszélgetni, de most csak két rövid tanácsot adok.

1. Keress másik munkát!

2. Keress magadnak egy társat!

+1 Attól, hogy tudatában vagy a dolgaidnak, még lehetsz beteg.

2017. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
szívemből beszéltél, ugyanezt érzem. Írhatsz privátot, hogy ne legyünk annyira egyedül
2017. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!