Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi keruljon az eskuvoi meghivo...

Mi keruljon az eskuvoi meghivo elso lapjara?

Figyelt kérdés
kinyithatos meghivorol van szo... eddig az all a elejen hogy Meghivo es viragok vannak meg rajta..a belsejeben van a meghivo szovege olyan stilusban hogy a kislanyunk ertesit mindenkit hogy a szulei osszehazasodnak...akiket kulon meghivunk a partyra azok kapnak kis kartyat hogy meghivjuk oket az eskuvoi kerti partynkra... ez igy jó? ... mert mar volt aki megkeedezte olyan aki csak a sima meghivot kapta kartya nelkul hogy akkor most o keszuljon a lagziba vagy nem... nagyon zavaro es felrevezeto a Meghivo szo az elejen?

2017. jún. 10. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet úgy ráírni, hogy meghívó az "esküvő ceremóniára" és meghívó az esküvőre és lagzira. Vagy vmi megkülönböztetést, hogy egyértelmű legyen
2017. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NE mint meghívót add át, hanem mint értesítőt.
2017. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az. Ha benne a szöveg az, hogy szeretettel meghívunk az xy házasságkötő terembe 17 órára akkor nem értem, hogy lehet félreérteni. Ha valakit a lagziba is meghívunk akkor utána szokott lenni írva, hogy és az YX étterembe egy vacsorára/ebédre stb.
2017. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
en sem eetem hogyan lehet ezt felreerteni... eddg meg csak olyant latam hogy meghivo volt a elejere irva... akit meghivunk annak van pluszban kis lapocska
2017. jún. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!