Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Milyen idézetet választottatok...

Milyen idézetet választottatok az esküvöi meghívótokra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nektek milyen idézet szerepelt az esküvöi meghívótokon? Mar hetek ota keresgelek, olvasgatok, de valahogy nem jön az "Igazi" :) gondoltam segítséget kérek. egy szép egyszerü, de frappáns idézetre gondoltam, kerülve a közhelyeket és a "csöpögést". köszönöm elöre is :)

2016. aug. 18. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked ez is csöpögős lesz, de nekünk ő volt az igazi:

"A csókod festi kékre az eget,szemed színétől zöldülnek a fák.

Nélküled üres minden képkeret és világtalan az egész világ."

Weöres Sándor

Sok boldogságot!:)

2016. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A tengerpartot járó kisgyermek mindig talál a kavicsok közt egyre,

mely mindöröktől fogva az övé és soha, senki másé nem is lenne." Pilinszky János


"Az élet kanyargós útvesztőin a szülői kéz vezetett,

smikor én ezt elengedtem, megfogtam a tiedet.

Mert úgy az élet mindig szomorú és hideg,

ha örömödet, bánatodat elmondani nincs kinek.

Ezért soha ne hagyj el, mindig szíveddel vezess,

és ehhez a legfontosabb, hogy mindig nagyon szeress."

2016. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) sajnos még mindig nem döntöttem, igaz van még pár hónapom, amíg a meghívókat elkészítjük :)
2016. aug. 23. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Meghívógyártással és tervezéssel foglalkozom, és engedd meg, hogy kifejtsem a véleményem ezzel kapcsolatban. Az emberek 90%-a úgy jön hozzám, hogy meglévő kliséknek akarnak megfelelni. Sokaknak fogalma sincs, hogy milyen idézet kerüljön a meghívóra, és engem kérdeznek. Én meg azt mondom olyankor: miért akartok idézetet tenni a meghívóra, ha nem tudtok egyet sem, ami tetszene? Aztán csak pislognak sokan, hogy "az tényleg nem kell?". Az idézet nem kötelező elem. Semmi nem kötelező valójában. Sőt! Nem is értem, igazából miért terjedt el az idézet a meghívókon, pedig tanulmányozom már a témát egy ideje. Tőlünk nyugatabbra akármilyen meghívót láttam eddig, szinte soha nem volt rajta "idegen" szöveg, csak a meghívó szövege. Azt is csak hazánkban szokás túlbonyolítani, máshol megoldják egy "Szeretettel meghívunk az esküvőnkre xy időpontban xy helyre." szöveggel. Nálunk érdekesen keveredik egyelőre a balkáni ízlés a nyugati trendek iránti igényekkel, ezért nem egyszerű ez a szakma.

Na, leállítom magam, mert nem erről szólt a kérdésed. Még annyit tennék hozzá, hogy az után válasszatok idézetet (ha akartok), miután kiválasztottátok a meghívót. Sok előre gyártott, katalógusból rendelhető meghívón ugyanis nem hagytak helyet az idézetnek. Tehát lehet, hogy találnátok most nagy nehezen egy 8 soros versikét, aztán ha beleszerettek egy meghívóba, jöhet a következő probléma, hogy hoppá, ide nem fog elférni annyi szöveg.

2016. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!