Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogyan készültök a halloweenra...

Hogyan készültök a halloweenra? Várjátok már? Aki a házukban tartja adna dekorációs tippeket? 🎃🍁🍂

Figyelt kérdés

Sehogy nem készülsz, nem tartod = nem írsz választ, köszi.

Szóval, mész buliba? Vagy tartassz? Ha nálatok tartod, írnál néhány ötletet hogyan dekorálsz?


Én nagyon várom már!

A mi baráti körünkben (osztálytársakkal) ez lesz a harmadik halloweenunk, amit én tartok. ^^



2017. szept. 19. 16:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó inkább boltokból veszel majd dekorációt, vagy magad készíted?
2017. szept. 23. 14:51
 12/14 anonim ***** válasza:

Főként magam szeretném elkészíteni. :Dd

Utolsó voltam.

2017. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Szia! Én 34 éves anyuka vagyok,4 éves kisfiam van. Így csak gyerek Halloweent tartunk, de azèrt leírom. Régóta imádom a Halloweent, ha valaki lepontoz az sem érdekel. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit tart meg, mit ünnepel meg. Szóval keddi napra esik Halloween. Elötte szombaton kidekoráljuk a lakást. Neten rendeltem pókhálót, denevéreket, óriáspókot, töklámpás lampionokat, elektromos gyertyákat, lufikat stb. Vasárnap 2 vagy 3 féle Halloeeen sütit csinálunk és tököt faragunk. Ausztriában èlünk és itt van a Family Park nevű vidámpark. 5 napos Halloweent tartanak, díszítés, sötétben is nyitva tartás stb. Szóval ez lesz a hétfői program. Kedden,tehát Halloweenkor itthon leszünk. Játékokat játszunk. Pl.wc papírt tekerünk egymásra, mintha múmiàk lennénk. Meg van lézeres szellem és denevér lövő pisztolyos jàtékunk, azzal is játszunk. Elmegyünk sètálni és itt- ott, fák, bokrok alá rejtek el pici tököket, azokat kell megkeresni stb. Napközben sütőtökkrémlevest csinálunk meg mùmia virslit. Este pedig a trick or trick-elést úgy oldjuk meg, hogy a helyiségekben elrejtünk édességeket és meg kell keresni. Meg "diszkózunk" itthon. Nagyobb városokban int kint járkálnak egyébként a gyerekek állítólag édességért. De mi inkább nem kísérletezünk. Egyébként a boltokban is van dekoráció. Mèg csontvázakat ès sírköveket is láttam. Ha volna kézügyességem sok mindent magam csinálnék a vásárlás helyett. Ha nagyobb lesz, akkor lehet durvább díszeket is beszerzünk. Bàr gyanítom, hogy akkor már nem velem akar bulizni. 😁 Majd,akkor àtadjuk a lakást bulizni. Már az is öröm lesz ha díszíthetek a bulijára. Bocsi,hogy hosszú voltam. De még mennyit tudnék írni...... 😁😁😁
2017. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Trick or treat. Rosszul írtam előbb. Meg egyszer 3 e- t írtam. Bocsi. Ja még annyit, hogy este mikor a kisfiam elaludt, mi megnézzük a Hókusz Pókuszt meg az Adsz vagy kapszt.
2017. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!