Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nektek mi volt életetek...

Nektek mi volt életetek eddigi leghasznosabb ajándéka?

Figyelt kérdés
Ötleteket gyűjtök. Én nagyon szeretek vezetni és kb 2 éves jogsival kaptam szülinapomra és karácsonyra egy vezetéstechnikai tréninget a hungaroringen. Eddig ez volt a legokosabb, leghasznosabb ajándék, amit valaha kaptam.

2017. nov. 24. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Igazán jó a kérdés.

Hasznos ajándéknak számítanak nekem a legegyszerűbb sálak,zoknik és hasonlóak amiket minden évben kapok,mert így sosem kell magamnak újat vennem és mindig el tudom őket használni.


Ezen felül utazás volt amit kaptam,élménnyel gazdagodtam. Más hasonlót,mint te,még nem kaptam.

2017. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy volt aki hitt bennem amikor én nem tettem.
2017. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az ebook olvasóm, a korcsolyám és a teflonos fazekam :)
2017. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasznos kell, vagy olyan aminek a legjobban fog orulni az illeto?
2017. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasznos az életem első mobilja, azt hiszem, annak örültem a legjobban.
2017. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkoriban koltoztunk ossze a parommal, szoval etkeszlet, vasalo, vasalodeszka, porszivo, kaveskeszlet, edenyek voltak a fa alatt becsomagolva. A leghasznosabbak mindenkepp ezek voltak.

De ezen az egy alkalmon kivul (ezeknek ugyanis orultunk nagyon!) jobban szeretek olyasmit adni-kapni, ami nem hasznossag miatt jo, hanem olyan dolog, amit magatol nem venne meg az illeto de szeretne. Magyarul "haszontalan" klassz/szep/finom dolog.

2017. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
5db- alsógatya-szégyelek a tecsóba venni.mit gondolhat a pénztáros nő.vagy ha összefutok ismerőssel, és látja a bevásárló kocsiba,biztos röhögne, hogy gatyát vettem.
2017. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszer kaptam egy laptopot a szuloktol, igen hasznos Volt az evek soran meg mindig mukodik semmi baja sincs
2017. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!