Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogy illik? (Több lent SOS)

Hogy illik? (Több lent SOS)

Figyelt kérdés
Szallagavató. Ilyenkor oké h akié a szallagavato az kéri fel a rokonait, nade a lány felkérheti a fiút? (Pl barát) Van erre valami etikett? Mert pl ha vki fiú az egyszerübben kéri fel a barátnőjét.
2017. nov. 27. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szalagavató. Nem szallag.


Mire kéri fel?

2017. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a táncra gondolsz, akkor nyugodtan felkérheted a barátodat. Én apukámat kértem fel. Igaz, előre szóltam neki, hogy majd lesz apa-lánya tánc, így amikor elindultam felé, akkor ő is felállt és elindult felém.

A mi sulinkban akkoriban úgy volt, hogy a 11.-esek felkérték a végzősöket táncra. Ott is felkérik a lányok a fiúkat.

2017. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kb. elvégeztél 4 év középiskolát és a szalagavatóra készülve kb. 1000-szer láttad leírva ezt a szót. Emellett tanultál magyart, olvastál könyveket, te leszel a jövő értelmiségije. És még mindig szallag.

Figyelj elmagyarázom a szabályt: szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-szalag-

Oké most már?

2017. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem hallottál még arról, hogy valaki véletlen kétszer ír le egy betűt vagy félrenyomja azt? Tudod ez telefonon megesik. Ha nincs életed, és ilyeneken akadsz fel, javaslok egy tanárképzőt, hogy ott kiélhesd vágyaidat.
2017. dec. 1. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!