Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvőre milyen ruha illik,...

Esküvőre milyen ruha illik, ha kísérő leszek?

Figyelt kérdés

Én kísérem majd a vőlegényt. Milyen ruha illik?

Utána át kell vennem vagy maradhatok abban?

Hosszú vagy inkább rövidebb legyen?

Esetleg képeket tudnátok küldeni?

(Júliusban lesz az esküvő.)

14/L



2017. máj. 27. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A menyasszonykísérők miben lesznek? Szerintem ugyan olyat válassz, csak más színben.
2017. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajnos azt sem tudom, hogy ki lesz a kísérő. A menyasszonyt is csak egyszer láttam még.

Viszont fazonban milyen az ajánlott?

2017. máj. 27. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
2017. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy ez?

[link]

2017. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez is csinos.


[link]

2017. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem vállpántosat, és ne is pirosat.

Utána maradhatsz abban.

2017. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen valami komolyabb, elegánsabb ruhát. Semmiképp se legyen túl rövid, nagyon kivágott. Ne buliba való ruha legyen.

Ne legyen nagyon világos, fekete, piros.

Szerintem valami hasonló kéne, mint egy modernebb koszorúslány ruha.

2017. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En ilyenkor felteszem magamnak a kerdest, hogy az adott ruhaban elmennek-e pl.szinhazba. Ha igen, akkor felveszem:) eddig mindig bejott. Szerintem a szinhaz azert jo viszonyitasi alap, mert rendszerint oda sem nagyestelyiben megy az ember, mint egy balba, de nem is edzocipoben vagy epp partiszerkoban.
2017. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne legyen fekete, fehér és piros, valamint ne neked legyen a legnagyobb dekoltázsod a bulin.


A szolid, csinos, nem feltűnős stílust célozd meg: az arát nem szabad, nem illik megpróbálni túlragyogni.


Lehet a ruhád hosszú is, és rövidebb is, csak ne le legyen nagyon tapadós, és ne legyen apró mini.

2017. máj. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm azépen a válaszokat!

Azzal tisztában vagyok, hogy fehéret nem szabad felvenni, mert az a menyasszony színe, feketét, mert a gyász színe és azt is tudtam, hogy pirosat sem illik, bár annak az okát nem tudom.


Amilyen ruha a 2. kettő a piros és a bézs, annak a felső része szinte ugyanolyan, mint az enyémnek, viszont ezen a meglévőn a csipke nem átlátszó.

Egyébként ez is ilyen sárgás bézs színű, viszont úgy nézek ki benne, mintha terhes lennék.

(Egy másik esküvői alkalomra csináltattuk és mivel koszorús lányok voltunk kettem, ezért ugyanolyan lett. A másik lány pedig hasban erősebb, hogy úgy mondjam és neki ez állt jól. :D)


Esetleg a varrónő át tudja szabni egy kicsit?


Váltó ruhának azt mondták oszt. társaim, hogy elég egy farmer és egy elegánsabb felső.

Ezzel mennyire értetek egyet?


(Én nem, szeretnék valami szép kis ruhát! Az illőbb szerintem.:))

2017. máj. 30. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!