Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Más is ünnepli a felszabadulás...

Más is ünnepli a felszabadulás napját?

Figyelt kérdés
Vagy ma mar mindenki beszeszi a kapitalista maszlagot?

#ének #Április #négyről
2018. ápr. 4. 10:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Te piszok hazaáruló, te (csak úgy mellesleg).
2018. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

"Szégyelld magad, hogy nem ünnepled azt, hogy a Szovjetunió legyőzte a fasizmust. Minden normális országban minden normális ember igenis ünnepli, hogy 1945-ben(melyik országban melyik nap)végetért a II. világháború!"


Furcsa és érthetetlen módon törölték egy válaszomat, amelyben csak annyit írtam, hogy Németországot nemcsak a szovjetek győzték le, hanem több nyugati állam és az amerikaiak összefogása is.

Ahol pedig az oroszok győztek, ott abban nem volt köszönet, negyven évig fizettük a felszabadítás árát.

Most várom, hogy ezt a kommentet is bejelentse valami fanatikus és töröljék, mert azt is hozzá mertem tenni, hogy "más normális országban" (ahogy a kérdező írta) május 8.-án, a II. Világháború európai színterének végét ünneplik, munkaszüneti nappal.

Mi volt ebben sértő vagy nem ide illő?

Rejtély...

2018. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én mindenesetre nem.
2018. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, azzal nem lenne bajom, ha a 2.vh végét megünnepelnénk, csak ne a "felszabadulás napjaként", mert felszabadulásról, szó sem volt...
2018. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 nessaly barát válasza:
0%
én is ünneplem mert ez nem csak a felszabadulás ünnepe április 4 hanem a hála ünnepe is mert ha németek itt lennének úralmon már mi bítos nem léteznénk de ünneplik!/thürmer gyula munkáspárt népi front
2020. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 nessaly barát válasza:
0%

amúgy csak szólok az ellenkezőjét mondoknak amerika soha a büdös életbe nem szabadította volna fel ezt a szar országot!úgyhogy adjatok hálát de hogy is értenék meg a kapitalisták anyit megsugók orbán viktor sem űnnepli mert nekik akkor lett róssz vagyis a szüleinek

de szerintem jobb volt a szocializmus!normális kórházi ellátás 55éves kor után nyugdíj europával versenyképes gazdaság és bérek!

2020. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#15

Jah, persze, még hálaéneket zengünk majd Ivánnak, amiért méltóztatott betenni ide a bocskorát. A németek biztos nem lettek volna uralmon, miután egyre fogyatkozott a Wehrmacht ereje, nálunk is feladták volna a harcot.


#16

Aha, persze, biztos azért borult a bili 90-ben, mert olyan hűdefa*za volt a gazdaság...

2020. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!