Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Tudtok ajànlani frappáns...

Tudtok ajànlani frappáns vőlegény-menyasszony játékot? Esetleg olyat, amibe a vendégeket is bevonhatjuk?

Figyelt kérdés

Ami nem elcsépelt, mint amilyen pl a tojásgörgetés nadrágban.

..


2018. máj. 18. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalataim alapján a vendégek 99%-ban utálják ezeket a "kötelező" hülyeségeket :)
2018. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Facebook jelszó megadása✨🤣
2018. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A vendégek többsége nem játszani akar. Elég a jó kaja,jó zene, és a tánc.
2018. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Még nem volt esküvőm, de lagziban már többször voltam.

Nekem kínszenvedés volt végig nézni és ülni ezeket a játékokat vendégként. Sőt, valahol még a vőlegény is furcsa képeket vágott hozzá, bezzeg a menyasszony ebből mit sem vett észre, mert hát ugye ez " az ő nagy napja ", mint ha a vőlegény nem számítana.

Szóval én, mint vendég, inkább azt tanácsolom hagyjátok a játékokat.

Sok vendég, nászok, tanúk, stb rettegtek, hogy ki ne hívják őket " játszani" .

2018. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
72%
"Föld körüli utazás". Leültetitek őket egy-egy székre, majd bejelenti valaki, hogy föld körüli utazást kapnak tőle. Valaki behoz egy tál földet, két oldalról felemelik ketten-ketten a menyasszonyt-vőlegényt, és tesznek egy kört a földet tartó ember körül. Nagyon nagy sikere volt :D Hülyeségneg hangzik, de tényleg jó.
2018. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolso meg valoban vicces lehet, mert ott nem vesznek ki senkit random a tomegbol, aki biztos, hogy nem akarna magatol jatszani. :D

Egyebkent en is azt mondom, hagyjatok a jatekokat, senki nem rajongott meg ezekert ott, ahol en lagziban voltam, sooooot..

2018. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ìgy, hogy mindenki azt tanàcsolja hagyjuk, szerintem meg is fogadjuk a tanàcsot. Nem voltam sose nagy lagzizòs, igazabòl nem tudom mennyire èlvezik a vendègek, de nekem se annyira vonzò, pedig èn leszek a menyasszony, de nem ugràlok èrte. Csak persze az emberek körülöttem mindig kèrdezik, hogy na mi a helyzet a szervezèssel? Mik lesznek a jàtèkok? ... :/

A föld körüli utazàs viszont viccesen hangzik :D

2018. máj. 18. 18:55
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Szia!


Ha ti nem szeretnétek, nem kell. Nálunk volt, de elsősorban nem a násznép volt bevonva, hanem mi. Már évekkel ezelőtt volt, egy játékra emlékszem, ami szerintem nem annyira elterjedt: a hátunk mögötti falra vetítettek ki feliratokat, hogy azok álljanak fel (a vendégek közül), akik... - nekünk meg ki kellett találni, hgoy mi van kiírva. Az elején egyszerűbbek voltak - férfiak, nők, házasok, hajadon lányok stb., aztán nehezedett: akinek van testvére, gyereke, akinek xy a szakmája, van pdh-je stb. Persze a jó kérdések kitalálásához ismerni kell a párt.

2018. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
87%
Én sem szeretem ezeket a játékokat, ha nem ragaszkodtok hozzá szerintem is hagyd inkább.😊 Amit az utolsó írt az szerintem az igazi feszengős "játék", senkit nem kell kínos helyzetbe hozni, hogy ki nős, ki hajadon, ki mit vègzett el..
2018. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én az utóbbi időben elég sok lagziban voltam. volt ahol volt játék, volt ahol nem. egy olyan játékra emlékszem csak, amibe bevonták a násznépet, amikoris vagy 6 embert hívtak ki, leültették őket, és a vőfély mesélt, amikor a mesebeli szereplőt említették, fel kellett állnia. ha nem tette, innia kellett (nagyon kevés lett töltve nekik). volt aki vállalta önszántából, volt akit noszogatni kellett. vicces volt külső szemlélőként :)


a többi játék mind olyan volt, amiben csak a menyasszony-vőlegény vett részt.

pl.:

- volt egy paraván, amire festve volt egy baba. a menyasszony volt a baba keze, a vőlegény a baba feje. ugye ők ketten a paraván mögött voltak, kidugta a fejét, kezeit akinek kellett, és etetni kellett vakon a vőlegényt, stb.

- egymásnak háttal ültették az ifjú párt. egyik lagziban levették a cipőjüket, a másikban kaptak "jelképeket": fakanál és papucs. a fakanál a menyasszonyt, a papucs a vőlegényt jelképezte. a vőfély kérdezett, válaszként emelni kellett a jelképet/cipőt, hogy kire igaz szerinted, vagy mindkettőt, ha mindkettőtökre igaz (pl. ki a rendetlenebb, ki fogja a szemetet levinni, ki a sértődékenyebb, stbstbstb). ez jól sikerült kis játék volt, a násznép szinte minden tagja élvezte, jókat nevettek/nevettünk.


viszont volt olyan játék is, amivel a vőlegényt hozta a vőfély kellemetlen helyzetbe. "ellopták a menyasszony csokrát" - ezzel kezdte a vőfély. a vőlegénynek kell visszaszereznie, aminek ára volt: 6 indokot kell találnia, amiért az anyósa jó anyós. (jól főz, jól süt, stb.)


természetesen ez a ti döntésetek, ha kifejezetten nem akarjátok, teljesen fölösleges idegesíteni ezekkel magatokat, lesz épp elég dolog amin idegeskedsz majd. ha az én lagzim lesz, biztos nem lesz játék, attól függetlenül hogy egyébként a legtöbbön jól szórakoztam.

2018. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!