Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvőre jó a farmer rövidgaty...

Esküvőre jó a farmer rövidgatya, meg hosszú ujjú ing, valami elegánsabb?

Figyelt kérdés
Azért mert "így illik" még nem akarok 30 belerohadni a cuccomba, ahogy az átlag szokott.

2018. máj. 25. 13:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem mész egyenesen fürdőgatyában+abban a tipikus virágos strandingben?

Nem lenne sokkal cikibb, mint az általad elképzelt szerelés.

2018. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Valami lenge, vékony anyagú, világos gatyába nem halsz bele meg rövidujjas ingbe.
2018. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon laza esküvőn, ahol mindenki hasonlóan megy, OK, amúgy nem. Ne halj már bele egy lengébb, vékonyabb, világos, de hangyányit elegáns nadrágba s ingbe. Nem kell öltöny, nyakkendő, de valami mégis, no.

A farmer rövidgatya sehogysem fér bele egy normális esküvő esetén.

2018. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez így igénytelen. Férfi vagy nő vagy?
2018. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most így elképzeltem.

Ritka hülye összeállítás.

A gatya rövid, mert meleg van, de hosszú ujjú ing?

Farmer rövidgatya sportos, ahhoz elegáns hosszú ujjú? ?

2018. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Ez nagyon gáz! Egyébként senki nem szokott belerohadni a cuccába!
2018. máj. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%

Csak kicsit gáz!

Farmer rövidgatyához elég a trikó is, de megadd az eseménynek a tiszteletet, nyakkendőt kössél!

2018. máj. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%
Hát, én igazán nem vagyok az a "mindig elegáns" típus, de azert vannak olyan események, alkalmak, amikre nem "állítanék be" rövidgatyában. Az esküvő is ilyen.
2018. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fiú vagy, akkor mondjuk egy fehér (esetleg fekete, de az jobban tudja szívni a meleget) vászon térdnadrág/bokanadrág meg egy fehér ing (nem az a tipikus nagyon ünneplős) siman elég. Ha most nincs is ilyen nadrágod/inged, akkor is ha veszel, később tudod hordani akár mindennapokra.

Ha lány vagy, illik az egyberuha. Szoknyát azért nem mondok, mert az nem olyan elegáns szerintem, meg akkor külön macera eldönteni, hogy a szoknya és a felső menjen egymáshoz.


Amit leírtam, csak akkor javaslom (a férfi részt) ha nem közeli családtag az illető, illetve nem vagy tanú. Ja, és ha sokan lesztek :D mert ha mondjuk az egész násznép 15 fő, akkor esélyes, hogy te leszel egyedül alulöltözve, máskülönben viszont elvegyülsz a tömegben.

2018. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
de hol bujdosik farmer rövid-gatyájában az mi kérdezőnk? miért hagy minket itt vergődni? avagy belesült a cuccába még idő előtt?+ akkor nyugodjék a hűvösben, békében
2018. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!