Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szerintetek három hónapos...

Szerintetek három hónapos terhesen menne egy 100 fős lakodalom?

Figyelt kérdés
Lenne menyecske tanc is és reggelil tartó mulatság , addigra három hónapos terhes leszek

2018. jún. 19. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon egyéni.

Én az első pár hónapot végighánytam, totál legyengültem, nem tudtam rendesen enni. 4-5 hónapban lett jó és akkor kivirultam. De előtte nagyon rossz volt.

Szóval én nem tudtam volna reggelig mulatni.

De van, akin meg semmi sem látszik, és tök ugyanúgy csinál mindent, mint korábban.

2018. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, remélem, nem fog rosszullét akadályozni majd. :)

Ha kicsit elfáradsz, le tudsz ülni pihenni.


Én az első terhességemnél 38 hetesen voltam a legjobb barátnőm lagziján tanú, hajnalig táncoltam, jól bírtam. 4 nap múlva szültem.

Egy héttel későbbre is volt egy meghívásunk egy másik barátunk lagzijába, de oda már nem mentünk el. :)

2018. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Aktívan sportoló,magát el nem hagyó, sürgüforgó ember vagyok,de aa 7-14. hét között az ágyból nem tudtam felkelni. Én,aki gyógyszert,orvost akkor lát,ha erőszakkal viszik. Én,aki ha leszakad a lábam is továbbmegyek. Szóval semmi értelme az olyan kommenteknek, hog y"én bezzeg 8 hónaposan is 3 műszakban toltam" stb. Nem mindneki egyforma. Én 3 órás császárosként egyedül tusoltam,2 nap múlva otthon főztem. Más meg hónapokig fekszik. Szóval a fene tudja,fogod-e bírni. Max,ha nem,akkor félrevonulsz. És nem kötelező hajnalig dajdajozni. Mint ahogyan 100 embert sem meghívni. Gondold él,hány részeg pali lesz,aki meg akar szorongatni?
2018. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kerdest kb lehetetlen megvalaszolni, mert ahogy masok is irtak, mindenkinel egyeni lefolyasu dolog a terhesseg. A hasad meg nyilvan nem fog akadalyozni 3 honaposan, de ott lehet a faradekonysag, a rosszullet is, vagy eppen az is lehet, hogy semmi tuneted nem lesz, es hegyet maszni is mehetnel. Nalam pl a kezdetektol a 13-14. hetig szornyu hanyas / hanyinger / allando alvas kombinacio volt, de kb a 14.hettol a 27.-ig olyan energikusnak ereztem magam, mint soha eletemben. Roviden. nem tudod elore kiszamitani. Es ha csak szules utan lenne lagzitok ?
2018. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, siman, de ha megsem, akkor mi van? Mar úgy ertem, csak nem fog senki "megszólni", ha pihensz, amikor elfaradsz.
2018. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én ugyan végig dolgoztam a CSED-ig a terhességemet, de egy este 8 utáni ébrenlét 3 hónapos terhesen nem ment volna.:) Én tiszta álomkóros voltam akkoriban! Na meg ugye hánytam minden nap többször, mintha kötelező lenne.:)
2018. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!