Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Elítélendőnek tartjátok,...

Elítélendőnek tartjátok, hogyha valaki Mindenszentekkor nem otthon tartózkodik, hanem koncertre utazik el?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha neki az a fontos akkor...
2018. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
2 év letöltendő fegyházbüntetés és közügyektől való 10 éves eltiltás.
2018. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha valaki amúgy is eljár a szeretteihez a temetőbe, akkor nem. De ha évente csak ezen az egy napon mész temetőbe, akkor igen.
2018. okt. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Miért kéne? A kutya nem ünnepli pár keresztényen kívül. Az emberek halottak napján járnak temetőkbe, legalábbis amíg az akkori nagyonokos kormány ki nem találta, a Mindenszentek legyen ünnepnap, mert... ööö... mert csak.
2018. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Miért kellene otthon lenni ilyenkor?

Akkor mész, amikor akarsz.


Mi pl. temetőbe sem járunk. Soha. Nem zarándokolunk kövekhez, ellenben a kedves halottjainkat napi szinten emlegetjük.

2018. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én halottak napján megyek, és én is átmentem egy lelkiismereti dilemmán, de úgy vagyok vele, hogy nem ítélem el magam sem emiatt, és senki mást sem. Mindenki akkor megy, amikor szeretne, ahová szeretne. Számomra mindenszentek napja a temetők végigjárásának a napja.
2018. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!