Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Nektek is volt ilyen, hogy a...

Nektek is volt ilyen, hogy a rosszul alvás miatt otthon maradtatok inkább, mint hogy elmennjetek locsolkodni, ünnepelni stb? Túl fáradt voltál stb. Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Nem.

A vendéglátás komoly, jellemzően több napos munka.

Ilyen helyzetben az utolsó pillanatban azért nem elmenni, mert "fáradt vagy" meg "nincs kedved" rettentő bunkó dolog. (Az emiatt megmaradt kaja elpazarlásáról nem is szólva.)

Olyan már sokszor volt, hogy a hátam közepére sem kívántam, hogy nekiinduljak, de jellemzően a vendégségben már mégis jól éreztem magam.

2018. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
46%
Szerintem tök antiszociális. Régen én is sok mindent fogtam az alvásra, kábé az volt az istenem. Ha kialudtam magam, jó fej voltam, ha nem aludtam ki magam, rossz fej. De ez csak egy (meglehetősen szofisztikálatlan) kifogás. Egyenesebb lenne azt mondani, hogy "nincs kedvem menni".
2018. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Régen rossz, ha már azért is magyarázkodni kell, hogy miért nem mész locsolkodni, ünnepelni. Az persze más, ha megígérted.
2018. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!