Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szalagavató banketten milyen...

Szalagavató banketten milyen cipőben szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Ha nem magassarkú, van valami alternatíva? Eléggé ki szoktak öltözni a sulink bankettjein, amihez illene magassarkút felvenni, viszont én max 1 órát bírok ki benne, és kb évente kétszer veszek csak fel, szóval nem is igazán vagyok hozzászokva

2018. okt. 30. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már jó régen volt a szalagavatóm, de nálunk úgy zajlott, hogy volt egy bankett része külön, aztán meg buli éjszakába nyúlóan. Persze nem tudom, nálatok hogyan lesz, de ha így, akkor az szerintem működőképes lehet, hogy a bankettre magas sarkút veszel, az nem is tart olyan vészesen sokáig, és utána a bulira lecseréled egy kényelmesebb balerinára.
2018. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem valamilyen topán vagy tánc cipő pl: balett cipő (csepptalpú) teljesen megfelel. [link] - nekem ilyenem van csak matt fehérben, és szerintem tökéletes szalagavatóban.
2018. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elegáns cipő, ami zárt orrú, lehetőleg bőr és soha nem fehér.
2018. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mire gondolsz. Nálunk táncok voltak, ahoz cipő. Szalagtűzés, ahoz cipő. Aztán buli, ott meg csizmában voltunk, mert abban utaztunk a buli helyéig.

De ha nem a tied csak a suliban van, akkor nem bármilyen elegáns nem túl magas cipő. Ami passzol az öltözékhez!

2018. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lapos cipőben is van csinos, elegáns.
2018. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinos balerina. Kényelmes teletalpú magassarkú. 3-4 cm sarokmagasságú cipő, nem hegyes sarokkal.
2018. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, ment mindenkinek ment a zold 👍🏻😘
2018. okt. 31. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet egy lapos sarkú fekete bőrcipő is elegáns.

[link]

2018. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vagy egy ilyen:

[link]


[link]

2018. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!