Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Szegeden 12-es szalagavatón a...

Szegeden 12-es szalagavatón a szalagot meddig kell hordani ha rám adták? Ti meddig hordátok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Érettségiig hordtam és az az általános.
2018. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Még azzal érettségiztem le. A bankett után nem vettem fel többet.
2018. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk mondták hogy ezt érettségiig illik hordani, és azt is hogy ballagáskor is illik kitűzni. Igaz én csak addig viseltem ameddig kabátos idők voltak, amikor ugye a kabátokat eltettük azzal együtt a szalag is ment a szerénybe mert el is feledkeztem róla. Aztán ballagásra előkerült, akkor a zakómra feltűztem, de utána érettségire már nem vittem.
2018. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem "kell", de a szalagavatótól , érettségiig szokás viselni.
2018. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
En nem tuzettem meg magam, ezaltal nem is hordtam sosem a szalagot.
2018. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Érettségiig van értelme, onnantól már semmiképp nem szokás hordani.

De igazából addig hordja mindenki, amíg kabát van rajta. Arra szépen fel lehet varrni-tűzni-ragasztani és mikor felveszed, látszik. Aztán mikor jön a jó idő, vele a pólók, ujjatlan felsők és egyebek világa, úgysem fogod mindig átrakni egyikről a másikra.

Én annak idején el sem mentem a saját szalagavatómra, mert hülyeségnek tartottam (most is annak tartom), a szalag pedig egyszer volt rajtam, mikor az osztálytársaim kitalálták, hogy csináljunk csoportképet a szépséges szalagunkkal. Négy gombostűvel felerőlködtem a kabátomra, megvolt a fotó, aztán eltettem valahová, de olyan jól, hogy azóta sem találtam meg.

2018. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Én egyébként kabát után a táskám vállpántján hordtam, olyan magasságban, ahol a kabátomon is volt.
2018. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom, érettségéiig. Mi legalábbis, addig hordtuk.
2018. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem KELL hordani. Az érettségiig szokták, de senkit nem érdekel, hogy hordod-e. Én már másnap elveszítettem a sajátomat. Senki nem kérdezte meg, hogy miért nincs rajtam.
2018. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem kötelező a hordása:) Egyébként ha már rajta marad az öltönyödön, akkor fölösleges levenni, de amúgy leveheted, ha akarod, tök mindegy, mit csinálsz vele:D
2018. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!