Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Elmenjek a golyabalra?

Elmenjek a golyabalra?

Figyelt kérdés

Jovoheten lesz a golyabal az egyetemen, es tanacstalan vagyok azt illetoen, hogy elmenjek-e ra. A helyzet a kovezkezo:

Egy betegseg miatt (vastagbelgyulladas) nagyon specko kajakat ehetek meg csak, pedig rendelheto 3 fogasos vacsi, de egyik menu se nekem valo nyilvan.


Aztan, a betegseg miatt 0 alkoholt fogyaszthatok, persze amugyse reszgednek le, de azert par poharral a buli meg a tarsasag, hangulat kedveert annyit meginnek.


Persze van kulon buljegy, a vacsi nelkul,de azzal meg az a bajom, h egyaltalan nem tudok, illetve nem merek tancolni. Nem is szeretek epp emiatt. Nem tudom igy hogyan tudnam elengedni es jol erezni magam. Foleg a baratom miatt mennék, meg hat a csoporttarsaim 97%-a is ott lesz, cikinek ereznem ha pont en maradok ko belole.


Ha nem lenne a betegseg, akkor tobb kedvem lenne, piaval a tanc is jobban menne, azt hiszem egyelore nehezemre esik megbaratkozni a korulmenyekkel, ha tarsasagrol van szo.


Tanacsok hogyan kuzdjem le ezt? Vagy hagyjam ki a bulit? (L)



2018. nov. 1. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj el! Két eset lehetséges: jól érzed magad és akkor szuper, nem érzed jól magad és otthagyod. Nem veszítesz semmit egyik esetben sem, legalább megmutattad magad, hogy ott voltál.
2018. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Fogd a laptopodat és youtube-n keress mai disco zenéket, keress videokat discobol. Àllj be a tükör elé és kjezdj el lassan mozogni, nézd magadat és találd meg a ritmust. Majd gondold végig a videokon, hogy táncoltak.


Mai tánc nem más a discokoban mint együtt mozgás a zenére...

2018. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Táncolni nem muszáj. Én sem tudok táncolni, egy minimális lötyögést csináltam csak, amúgy meg beszélgettünk fotózkodtunk. Ja és ez sem első éven volt.


Neked kell döntened, ha rosszul érzed magad nem muszáj menni, felsőbbévesként is bepótolhatod.

2018. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha nem mész el akkor azt mondod hogy kár hogy kihagytam.

ha elmész jól érzed magad akkor tudsz maradni.

ha elmész nem érzed jól magad elköszönsz mindenkitől, hogy holnap délelőtt dolgozol.

ha megkérdezik miért nem iszol akkor azt mondod hogy reggel mész melozni.

Kb ezek a választási lehetőségeid. mérlegelj hogy melyik tetszik, dönts el hogy melyik forgató könyvet akarod és cselekedj :)

2020. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!