Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Egyéb kérdések

A kérdés

Gólyabálra elsőéves egyetemista hallgatónak lehet külsősöket is meghívni, mint a szalagavatói afterpartyra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: afterparty, gólyabál

09-13 17:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Biztos, nálunk például direkt van a külsősöknek is (drágábban) jegy. Hülyeség lenne, ha mondjuk nem vihetnéd el a párod.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 09-13 23:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a teendő? Most lettem elsőéves egyetemista egy adott szakon és az a probléma hogy 10 éve tanultam utoljára angolt és hát nem sokra emlékszem már belőle .
Ti hogy osztjátok be a vizsgáitokat az egyetemen?
Most leszek elsőéves egyetemista. Szerintetek be tudok kerülni?
Érettségivel milyen nyári munkát tudnék vállalni? Jelenleg elsőéves egyetemista vagyok.
Elsőéves egyetemista vagyok, de a szak ahová iratkoztam egyáltalán nem tetszik, valamint a tanárok nagyon mogorvák. (Romániában). Szerintetek jol döntök ha itthagyok mindent ás..
Elsőéves egyetemista hallgató vagyok Közgazdasági tudományi karon, és az első négy hétből úgy érzem, sok az anyag és nem haladok a tanulással, hogyan tudhatnék hatékonyabban tanulni?

Kérdések a Ünnepek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu