Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Diplomaosztóra mennyi pénzt...

Diplomaosztóra mennyi pénzt illik ajándékozni?

Figyelt kérdés
Páromnak lesz diplomaosztója, és tudom, hogy ajándék helyett a pénznek most nagyobb hasznát venné, most épp gyűjt egy hasznos dologra. A kérdésem az lenne, hogy mennyi pénzt gondoltok reálisnak, amit ebben az esetben elfogadható diplomaosztóra a pár egyik tagjától?

2019. jan. 8. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Amennyi nem okoz neked gondot. Ahogy írták, kb. annyit, amilyen értékben ajándékot vettél volna.

De biztosan minden hozzájárulásnak fog örülni, amivel könnyebben megveheti azt, amire gyűjt.

2019. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne pénzt adjál! Pároknál általában nem szokás. Vedd meg neki azt, amire gyűjt. Biztos nagyon boldog lenne.
2019. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen a kérdés, mert nem mindegy mire gyűjt és mit engedhetsz meg magadnak.Van akinek egy Porsche is megy zsebből. másnak egy olcsó telefon is spórolás útján jön.


Az tény, hogy a páromtól pénz elég hülyén jönne ki. Mert a pénz jellegtelen, személytelen dolog. Illetve én személy szerint nem fogadnék el pénzt a páromtól sem olyan összegű ajándékot amit én magam ne engedhetnék meg.

2019. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem adnék pénzt ajándékba a páromnak. Inkább egy közös program, élmény.

Vagy mire gyűjt? Nem tudsz ahhoz venni valamit?

2019. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én senkitől nem kaptam semennyi pénzt egyik diplomaosztómra sem.
2019. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!